تنظیم کننده داروی اتحادیه اروپا متعهد می شود که واکسن Covid-19 را به طور کامل بررسی کند ، می گوید این امر می تواند تا پایان سال حکم جراحات را صادر کند – RT World News

سازمان اتحادیه اروپا که وظیفه غربالگری داروها را بر عهده دارد ، قول داده است که قبل از صدور نظر در مورد زخم ها ، تمام داده های موجود در مورد چندین واکسن Covid-19 را به دقت مطالعه کند و گفت که می تواند تا پایان سال تصمیم گیری کند.

طبق گفته مدیر اجرایی بدن Emer Cooke ، آژانس دارویی اروپا (EMA) می تواند نظرات خود را در مورد جراحات ایجاد شده توسط AstraZeneca ، Pfizer و Moderna قبل از ژانویه منتشر کند.

ادامه مطلب

کوک به ایرلند ایندیپندنت گفت که تولید سریع واکسن ها ، که ساخت آنها سالها به طول می انجامد ، انجام شده است “امیدوار کننده از دیدگاه علمی” ، اما تحت همان موشکافی قرار می گیرند که در مورد سایر داروها نیز اعمال می شود.

“توجه زیادی به نتایج شده است و ما باید اطمینان حاصل کنیم که آنها را تا آنجا که می توانیم بدون به خطر انداختن استانداردهای معمول علمی خود ارزیابی کنیم.” کوک به روزنامه گفت.

وی توضیح داد که آژانس تعیین می کند که آیا ناهنجاری ها دارای a هستند “ریسک سود مثبت” اضافه کردن اینکه مهم است که طبقه بندی شود در کدام “نوع جمعیت” واکسن ها نتایج مثبتی مانند افراد مسن یا افرادی که دارای بیماری زمینه ای هستند نشان می دهند.

اخبار مرتبط  این دیپلمات ارشد گفت: اتحادیه اروپا با ادعاهای جنجالی "DISINFORMATION" هدف قرار می گیرد ، اما دلیلی برای جنگ سرد نیست - RT World News

کوک گفت که اگر داده ها بود “مثبت” EMA می تواند نظر علمی در مورد واکسن ها را تا پایان سال آماده کند. این آژانس امیدوار است که بتواند یافته های خود را با سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) هماهنگ کند ، که انتظار می رود در اواسط دسامبر حکم خود را در مورد Pfizer’s Covid-19 صادر کند.

Pfizer مستقر در آمریکا می گوید واکسن آن بیش از 90 درصد م effectiveثر است ، در حالی که AstraZeneca’s چند ملیتی انگلیسی-سوئدی ، که در رابطه با دانشگاه آکسفورد ایجاد شده است ، به طور متوسط ​​70 درصد کارآیی را نشان داده است. Moderna ، یک شرکت بیوتکنولوژی آمریکایی ادعا می کند که تکرار واکسن Covid-19 توسط خود تقریبا 95 درصد موثر است.

هفته گذشته ، اورسولا فون در لاین ، رئیس کمیسیون اروپا اعلام کرد که هدف اتحادیه اروپا تصویب هر دو واکسن Moderna و Pfizer تا پایان دسامبر است. اتحادیه اروپا با پنج شرکت برای توزیع واکسن ویروس کرونا در سراسر قاره پس از تصویب قرارداد منعقد کرده است ، از جمله AstraZeneca ، CureVac ، Johnson & Johnson ، Pfizer-BioNTech و Sanofi-GSK.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *