تنظیم کننده مواد مخدر هند در تلاش بیش از حد برای از بین بردن شایعات مربوط به ناتوانی جنسی ، ضعف Covid را “110٪ ایمن” اعلام کرد – RT World News

هند می جنگد تا شایعاتی را که دو واکسن ویروس کرونا به تازگی تصویب شده می تواند باعث اختلال در نعوظ شود ، از بین ببرد ، اما ممکن است تنظیم کننده داروی این کشور با اصرار بر ایمنی بیش از 100 درصدی لگن ، آن را زیاده روی کرده باشد.

روز یکشنبه ، هند رسماً به Covishield ، دارویی که توسط موسسه سرم مستقر در پون و بر اساس واکسن AstraZeneca / Oxford و همچنین Covaxin تولید شده توسط داروسازی هند Bharat Biotech ، چراغ سبز نشان داد. جیب AstraZeneca تصویب اضطراری را دریافت کرد علی رغم اینکه Covishield حداقل 62 درصد اثربخشی نشان می دهد ، مقدار قابل توجهی کمتر از داروهای رقابتی. همچنین نگرانی هایی در مورد کوواکسین مطرح شده است. شاشی ثارور ، نماینده هند ، ادعا کرد که لگن به درستی آزمایش نشده و تأیید آن زودرس است.

برای بدتر کردن اوضاع ، رئیس حزب Samajwadi (سوسیالیست) هند ، آشوتوش سینا ، به رسانه های محلی گفت که نگران است که واکسن ها “ممکن است حاوی چیزی باشد که می تواند آسیب برساند.” وی نظریه ای را مطرح کرد که می توان از آن استفاده کرد “کشتن / کاهش جمعیت” یا علت “ناتوانی جنسی”
همچنین در rt.com
هند واکسن AstraZeneca را به عنوان شرکتی تایید می کند که پس از نتایج ناامیدکننده آزمایش ، حداقل روی 62 درصد از کارآیی کار می کندطبیعتاً چنین اظهاراتی از سوی قانونگذاران در ایجاد اعتماد به واکسن ها کمکی نکرد و بنابراین دکتر Venugopal G. Somani ، کنترل کننده داروی عمومی هند ، تمام تلاش خود را برای اطمینان بخشی به مردم انجام داد.

این مقام ارشد بهداشت به رسانه های هندی گفت که آژانس وی چنین خواهد کرد “اگر کوچکترین نگرانی در مورد ایمنی وجود دارد ، هرگز چیزی را تصویب نکنید.” وی گفت: اگرچه عوارض جانبی خفیف در همه واکسن ها شایع است ، اما ضعف آن بسیار ضعیف است “110 درصد ایمن است.” سرویس خبری ANI هند اظهارات وی را به این معنی ترجمه کرد که واکسن ها به طور کلی بیش از 100 درصد ایمن هستند ، در حالی که NDTV گفت که وی به طور خاص به داروهای تازه تأیید شده اشاره می کند.

اخبار مرتبط  دستگیری ها در اعتراض به ضد دولت در بیرون از خانه نتانیاهو گزارش شد ، در حالی که اسرائیلی ها با نمایش هفتگی 2021 شروع می کنند - RT World News

اگرچه اظهارنظرهای وی احتمالاً حسن نیت بوده است ، اما برخی این آمار را که بسیار غیر علمی است ، زیر سوال می برند.

“فقط در هند ، واکسن COVID 110٪ ایمن است” شوخی کرد سیف خالد ، خبرنگار الجزیره.

“من می توانم به هر نظارتی که ادعا می کند 110/100 ایمن است شک کنم. چرا؟ اغراق چگونه می توانید 110 از 100 داشته باشید. نهادهای علمی باید از زبان علمی استفاده کنند نه سیاسی “ فرخ کی پیتافی ، روزنامه نگار و مجری برنامه گفتگوی پاکستانی اشاره کرد.

تنظیم کننده های هندی در حال حاضر سه نامزد واکسن اضافی را وزن می کنند ، از جمله Sputnik V روسیه ، که 91.4 درصد موثر است. پیش از تصویب ، صندوق سرمایه گذاری مستقیم روسیه (RDIF) و شرکت دارویی ژنریک هندی Hetero در ماه نوامبر توافق کردند که بیش از 100 میلیون دوز Sputnik V در سال در خاک هند تولید کنند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *