تونی آبوت با انتقاد از “دیکتاتوری سلامتی” از قفل شدن Covid-19 ، می گوید “ترس از بیماری” لغو “کاملاً زنده بودن”

نخست وزیر پیشین استرالیا ، نابودی آزادی شخصی را که در میان همه گیر Covid-19 پذیرفته شده است ، محکوم کرد: جهانی از قفل شدن ، مزایای ناپایدار دولت و “دیکتاتوری های سلامتی” که برای غلبه بر مرگ تلاش می کنند.

رهبر سابق از سیاستمداران خواست تا دیگر مانند “پزشکان تروما“مایل به صرف منابع نامحدود برای حفظ هر زندگی و شروع به فکر کردن مانند”اقتصاددانان بهداشت”روز سه شنبه در یک سخنرانی در اندیشکده انگلیس Policy Exchange Policy. وی با اشاره به اینکه نتایج مالی ویرانگر به این معناست که حتی تصمیماتی که با حسن نیت برای محافظت از آسیب پذیرترین جامعه اتخاذ می شوند ، نتیجه معکوس خواهد داشت ، سطح هزینه های مورد نیاز برای حفظ اقتصاد کشور در طول تعطیلی طولانی مدت پایدار نیست.
همچنین در rt.com
شاید لازم باشد برای همیشه منتظر بمانیم تا علم نشان دهد تهدید Covid پایان یافته است ، بنابراین بیایید از عقل سلیم خود استفاده کنیم و به حالت عادی برگردیماز دیدگاه سلامتی ، این همه گیری جدی بوده است. از منظر اقتصادی ، فاجعه بار بوده است،” او گفت. “اما من گمان می کنم که از نظر کلی رفاه باشد که از همه بدتر خواهد شد

از آنجا که این اتفاقی است که می افتد وقتی بیش از یک لحظه صرف ترس از بیمار شدن مان می شود که زنده بمانیم.

پس از شش ماه ، ابوت اصرار داشت ، دولت ها باید “آرامش بخشیدن به قوانین“و اجازه می دهیم مردم هر ریسکی را که آماده پذیرش هستند به دوش بکشند – و همه را تحت یک رژیم کنترل فزاینده سختگیرانه نگه نداریم. “برای یک انسان آزاد ، یک دنیا تفاوت بین روشی است که افراد برای خود انتخاب می کنند و روشی است که دولت به آنها دستور می دهد آن را اتخاذ کنند، “او توضیح داد – حتی اگر در سوئد ، بیشتر مردم در نهایت تصمیم بگیرند که از راهنمایی های رهبران خود پیروی کنند.

در عوض ، او گفت ، دولت ها به قدرت اضطراری خود متصل بودند ، زیرا آنها احساس نیاز مردم عظیم ترس را به اندازه ای شیفته كرده بودند كه اهداف غیر واقعی (یعنی انتقال صفر ویروس کرونا توسط جامعه) را بهانه ای برای ماندن در “حالت بحران“ابوت ، نخست وزیر ویکتوریا ، دانیل اندروز ، که اخیراً تلاش کرد” وضعیت اضطراری “مربوط به همه گیری مربوط به ایالت خود را برای یک سال تمدید کند ، را به دلیل تحمیل”دیکتاتوری سلامتی

ادامه مطلب

وی اذعان کرد که دولت منابع کافی برای محافظت از افراد در خانه های سالمندان در برابر ویروس اختصاص نداده است ، اما ادعا می کند استراتژی فعلی “حفظ تقریباً هر زندگی تقریباً به هر قیمتی” بود “به وضوح ناپایدار است“- حتی اگر ممکن بود در ابتدای شیوع منطقی باشد.

اخبار مرتبط  ایران با انتقاد از "تلاش ناامید" از سوی ایالات متحده برای پایان دادن به "فشار حداكثر" با پایان دادن به چشم پوشی تحریم ها - RT World News

در برهه ای از زمان ، ما فقط باید یاد بگیریم که با این ویروس زندگی کنیم به روش هایی که می تواند کم و بیش به طور نامحدود ادامه یابد“ابوت گفت.” او خواستار پایان دادن به “اقتصاد پودینگ جادویی”- چاپ بی پایان پول که به دولت ها امکان پرداخت دستمزد مشاغل تعطیل شده ، مسدود کردن اجاره ها و وام های رهنی و ادامه پرداخت بیکاری را بدون اتمام بودجه داده است. این “چیزی برای هیچ فکر“، او استدلال کرد ، خطر تبدیل شدن به یک”عادی جدید“- جذب”مردم یک بار کاملاً متکی به خود بودند“در ازای مراقبت توسط Big Brother مسئولیت شخصی را رها کنید.

ابوت هم کانبرا و نهاد رسانه ای را بخاطر پیش بینی پیش بینی “کارشناسان غیر پاسخگو“روی یک پایه ،هیستری ویروس“و عدم تمایل مقامات برای پایین آمدن از جعبه های صابون آخرالزمانی خود. “هرچه زودتر توسط مقامات پر شود و موجهای هوا را پر نکنند “و پیامهای مرگ را اعلام می کنند ،” ما مقاومت بیشتری خواهیم داشت، “او پیش بینی کرد.

وی در یک قضاوت به خصوص پژمرده ، نسل جنگ جهانی دوم را مقایسه کرد – “آماده برای به خطر انداختن زندگی برای حفظ آزادی“- با نسل فعلی -“آماده برای به خطر انداختن آزادی برای حفظ زندگی است.

در حالی که استرالیا از روز سه شنبه فقط 657 مورد مرگ را با ویروس کرونا ثبت کرده است ، اقدامات کنترلی آن سخت ترین اقدامات در جهان بوده است. ابوت آنها را صدا كرد “شدیدترین قفل محاکمه در هر نقطه از جهان خارج از ووهان، “نقطه پیدایش همه گیری در چین. مسافرت بین ایالت ها محدود است ، ورود تازه واردان برای 14 روز قرنطینه و انجام اجباری “چک های بهداشتی، “و ایالت استرالیای غربی مرزهای خود را برای افرادی که معافیت خاصی ندارند ، به طور نامحدود تعطیل کرده است.
همچنین در rt.com
معاون ارشد پزشکی انگلستان می گوید: شواهدی مبنی بر اینکه ماسک ها از Covid محافظت می کنند “از هر جهت بسیار قوی نیستند.”در اوایل این ماه ، ایالت ویکتوریا با وجود ثبت 229 مورد مرگ با ویروس از زمان ابتلا به بیماری همه گیر ، وضع مقررات منع رفت و آمد 20:00 و ورود پلیس به خانه ها بدون صدور حکم ، وضعیت اضطراری اعلام کرد.

نیوزیلند ، همانطور که ابوت اشاره کرد ، کل پایتخت خود را قفل کرد و انتخابات خود را به علت فقط چهار مورد به تعویق انداخت – یک نمونه هشدار دهنده برای هر کشوری که خود را “دموکراسی“- در حالی که بسیاری از کشورها الزاماتی مانند دستورات نقاب را که فاقد شواهد علمی از اثربخشی است ، اعمال کرده اند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *