توییتر از وقتی که اسپانیایی ها به سواحل و پارک ها می روند ، خشمگین می شوند ، قواعد فال را در هنگام استراحت قفل می کنند (عکس ، فیلم) – RT World News

رسانه های اجتماعی پس از گذشت 40 روز از کار در قفل ، با فیلم هایی از افرادی که در خارج از اسپانیا گریبانگیر آن شده اند ، غرق شده اند. با این حال ، بازگشت شاد بچه ها به خیابان ها با واکنش های مختلط و اغلب مضطرب مواجه شده است.

بسیاری از شهروندان ناامید ، عدم فاصله بین اجتماعی را در معرض نمایش قرار دادند ، زیرا مردم به سواحل و پارک ها می رفتند و تمام دستورالعمل های بهداشتی و ایمنی را در طول آنچه که قرار بود یک نسخه محدود برای کودکان این کشور باشد ، فاش کردند.

کودکان زیر 14 سال مجاز بودند به همراه پدر و مادر یا سرپرست به خیابان ها برگردند ، به شرط آنکه در فاصله 1 کیلومتری خانه خود بمانند و بیش از یک ساعت در خارج از خانه باشند.

با این حال ، هشتگ “#Irresponsables” در توییتر اسپانیایی گرایش پیدا کرد ، زیرا بسیاری از عصبانیت خود نسبت به بی پروا بودن هموطنان خود که در عکس ها و فیلم هایی مشاهده شده بودند ، نشان دادند که پارک های پر از کودکان و گروه های بزرگسالی را نشان می دهد و سواحل با مردم آفتاب می گیرند – “شلوغ است انگار تابستان است ،” همانطور که یک گزارش در رسانه های اسپانیایی اعلام کرده است.

“بیش از 20،000 کشته ، میلیون ها نفر در خانه های خود بیش از 40 روز در زندان بودند. پزشکان ، پلیس و کارگرانی که پشت خدای خود را می شکنند ، اکنون شما توپ را به ما می گویند که این نوجوانان غیرمسئول هستند؟” یک جوان به وضوح مضطرب از آلیکانته نوشت ، که تصاویری را نشان می داد که برای نشان دادن جمعیتی از افراد میانسال در نیمکت های کنار ساحل به اشتراک گذاشته شده است.

“دیدن این باعث می شود شرمنده باشم و ایمان خود را در جامعه از دست بدهم.” گفت: آنا پلیتهیرو ، جامپر سه گانه قهرمان ملی و اروپا از گالیسیکا در شمال غربی اسپانیا. “امیدوارم همه شما که این رفتار بی پروا را انجام داده اید از ویندوز خود تکیه نکنید تا تشویق کنید.”

“ما واقعاً مستحق انقراض هستیم ،”نوشت یک کاربر توییتر نسبتاً بد گنگ.

اخبار مرتبط  ادغام سیاه چاله در فضای عمیق نشان می دهد که تاریک ترین موجودات جهان می توانند نور ایجاد کنند - RT World News
همچنین در rt.com
دانشمندان چینی هشدار می دهند که جهش های Covid-19 دست کم گرفته می شود ، زیرا سویه های DEADLIEST اروپا و ایالات متحده را درگیر می کنددر همین حال ، وزیر بهداشت اسپانیا ، سالوادور ایلا ، درباره بحث و جدال شدید آنلاین درباره آسان شدن برخی محدودیت ها که مردم از قوانین دورافتادگی اجتماعی “بطور کلی” گفتند ، گفت.

در حال حاضر اسپانیا با وجود بیش از 226000 مورد تأیید شده و تعداد تلفات بیش از 23100 نفر ، در حال حاضر دومین شیوع بیماری کرو ویروسی را پشت سر آمریکا تجربه می کند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *