توییتر بعد از بازدید گسترده هکرها به میلیاردرها ، سیاستمداران و افراد مشهور ، حسابهای تأیید شده را در LOCKDOWN قرار می دهد – RT World News

توییتر با دیدن موجی از چهره های مشهور در کلاهبرداری ظاهری بیت کوین ، حساب های تأیید شده کاربران خود را به دنبال بزرگترین نقض امنیتی در تاریخ این شرکت منجمد کرده است.

در حالی که این سکو بعد از ظهر چهارشنبه سریال هک ها را تأیید کرد و گفت که در حال بررسی این حادثه است ، یک ماموریت دیگر که این شرکت به زودی پس از اطلاع کاربران اعلام کرده است ، ممکن است نتواند توییت کند یا رمزهای عبور خود را دوباره تنظیم کند ، زیرا سعی در حل این مشکل داشت.

برخی از حسابها ، از جمله دسته تأیید شده خود RT ، هنگام تلاش برای ارسال پیام ، خطایی دریافت کرده اند ، با هشدار دهنده سکو که تشخیص داده است “خودکار” یا “مخرب” فعالیت.

اخبار مرتبط  آسانژ می گوید دوست کوید 19 در زندان انگلیس هجوم می آورد - RT World News

وقایع روز چهارشنبه بسیاری از چهره های مشهور عمومی از جمله میلیاردرها ، افراد مشهور و سیاستمداران را به خود جلب کرد.

حساب های الون ماسک ، بیل گیتس ، کانی وست ، باراک اوباما و جو بایدن ، در میان دیگران ، در حمله سایبری هماهنگ به نظر می رسید ، هرکدام توییتهایی ارسال می کردند که به دنبال کلاهبرداری کاربران از بیت کوین خود بودند و بیشتر از آن استفاده می کردند. 118000 دلار در این روند.

توییتر هنوز تأیید نکرده است که چه کسی در یخ زدگی حساب انبوه متاثر خواهد شد یا تا چه حد می تواند برسد ، اگرچه به نظر می رسد فقط تأیید شده است “حساب آبی” تاکنون غیرفعال شده است.
همچنین در rt.com
هک توییتر ظاهری حساب های جو بایدن ، الون مسک ، کانی وست ، مایک بلومبرگ و سایر لیست های A را برعهده می گیرد.جزئیات به شرح زیر است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *