توییتر تأیید کرد که هکرها پیام های خصوصی 36 کاربر VIP را با نقض گسترده می خوانند و امیدوار است که فقط یک “مقام منتخب” در بین آنها – RT World News

این شرکت گفت ، هکرها دست کم به 36 پیام شخصی توییتر معروف در یک نقض امنیتی بی سابقه در اوایل ماه ماه دسترسی داشتند ، به پیام های خصوصی دست یافتند.

وی گفت: “ما اعتقاد داریم که مهاجمان تا 36 مورد از 130 حساب هدفمند ، به آن دسترسی داشتند [direct message] صندوق ورودی ، از جمله 1 مقام منتخب در هلند ، “ توییتر در بیانیه ای در روز چهارشنبه بدون نام بردن از صاحب دفتر اعلام کرد.

این شرکت ادعا می کند که تاکنون دیده است “هیچ نشانه ای” پیام های شخصیت های سیاسی فعلی یا سابق دیگر در این حمله به خطر افتاد.

این غول رسانه های اجتماعی پیشتر فاش کرده بود که هکرهای مربوط به نقض گسترده 15 ژوئیه – که حساب های میلیاردرها ، شرکت ها و حتی رئیس جمهور پیشین ایالات متحده ، باراک اوباما را از بین دیگر اهداف برجسته جاروب کرده است. “اطلاعات شخصی” مانند آدرس ایمیل و شماره تلفن. این شرکت می گوید “تحقیقات پزشکی قانونی” با این وجود ، این روند همچنان ادامه دارد و می تواند اطلاعات حساس دیگری را كه توسط هكرها مشاهده می شود ، به دست آورد.

اخبار مرتبط  RT برنده 7 جایزه Red Dot شد و پروژه VR "درس های آشویتس" به عنوان بهترین های برتر شناخته می شود - اخبار جهان RT
همچنین در rt.com
تصاویر منتشره از ابزارهای داخلی توییتر نشان می دهد که پلت فرم علی رغم انکار عمل برای سالها ، لیست های سیاه “کاربر” را حفظ می کنددر آنچه که به عنوان بزرگترین نقض امنیتی این پلتفرم توصیف شده است ، مهاجمان از یک ابزار اداری داخلی برای ربودن 130 اکانت استفاده کردند و توییت پیشنهادات فریبنده بیت کوین را از هر یک در تلاش برای کلاهبرداری کاربران از خارج از cryptocurrency استفاده کردند. در حالی که این طرح ظاهراً پرداخت می شود ، بیش از 118،000 دلار بیت کوین را از قربانیان بی بضاعت به دست می آورد ، هنوز مشخص نیست که چگونه هکرها به ابزار فقط کارمندان داخلی دسترسی پیدا کردند. براساس منابعی که از مادربورد نقل شده است ، آنها از خودی توییتر کمک کرده بودند ، که یا به مهاجمان امکان دسترسی به ابزار را می داد و یا از طرف آنها حساب ها را می گرفت.
همچنین در rt.com
منابع هکر می گویند که یک کارمند توییتر با کلاهبرداری بیت کوین در تصاحب حساب های با مشخصات بالا ، مشترک شده استمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *