توییتر حساب خود را با تغییر رمز عبور در 30 روز گذشته پس از هک کلاهبرداری کلاهبرداری بیت کوین قفل می کند – RT World News

توییتر حسابهای کاربرانی را که رمزهای عبور خود را تغییر داده اند در 30 روز گذشته در پی حمله گسترده هکری که با هدف قرار گرفتن چهره های مشهور از جمله باراک اوباما و میلیاردر الون ماسک در حال تعطیل است ، در حال قفل کردن است.

این شرکت گفت که پیدا کرده است “بدون مدرک” هکرها در طی حمله به گذرواژه‌ها دسترسی پیدا کردند و نیازی به تنظیم مجدد گذرواژه‌ها برای کاربران نیست.

تصمیم به قفل کردن تمام حسابهایی که در ماه گذشته سعی در تغییر رمز عبور کرده بود ، گرفته شد “از احتیاط فراوان” این شرکت گفت برای محافظت از امنیت کاربران.

این یخ ها علاوه بر ممنوعیت ارسال موقتی که همه حساب های تأیید شده با چک آبی را بلافاصله پس از حمله عصر چهارشنبه تحت تأثیر قرار دادند ، آمده اند.

در جریان نقض مهم امنیتی – بزرگترین در تاریخ شرکت – پیام هایی در حساب های پر مخاطب ظاهر شد که سایر کاربران توییتر را ترغیب کرد که پرداخت های بیت کوین را به یک حساب ارسال کنند و قول دادند که شخص مشهور این مبلغ را یا در کمک های خیرخواهانه یا در ازای بازگشت به دو برابر کند. فرستنده. نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات ، جو بایدن و میلیاردرها بیل گیتس و جف بزوس نیز از جمله این اهداف بودند.

اخبار مرتبط  ماکرون می گوید "لبنان تنها نیست" چون وی به ویرانگر بیروت می رود ، به سرعت به خاطر ریاکاری منفجر می شود - RT World News
همچنین در rt.com
منابع هکر می گویند که یک کارمند توییتر با کلاهبرداری بیت کوین در تصاحب حساب های با مشخصات بالا ، مشترک شده استتوییتر روز پنجشنبه اعتراف کرد که هکرها می توانند حساب های آسیب دیده را به خطر بیاندازند زیرا با موفقیت کارکنان این شرکت را با دسترسی به سیستم های داخلی هدف قرار داده اند.

پشتیبانی توییتر گفته است “کار برای کمک به مردم برای بازیابی مجدد دسترسی” در صورت امکان در اسرع وقت “قفل شده است.” این شرکت افزود که این کار را انجام می داد “مراحل اضافی” برای تأیید آن ، دسترسی به صاحبان حقوقی حسابها امکان پذیر بود.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *