توییتر دچار خاموشی غیر قابل توضیح می شود – اخبار جهانی RT

کاربرانی که عصر جمعه تلاش می کردند به پلت فرم رسانه های اجتماعی توییتر دسترسی پیدا کنند پیام شوم “مشکلی پیش آمد” را مشاهده کردند. وبلاگ این شرکت ، جایی که معمولاً توضیحات مربوط به خاموشی ارسال می شود ، نیز آفلاین بود.

وب سایت ردیابی DownDetector بیش از 50،000 گزارش از خاموشی را فقط در 15 دقیقه نشان داد ، کمی بعد از ساعت 5 بعد از ظهر به وقت اقیانوس آرام ، منطقه زمانی در مقر سانتریفرنسیسکو توییتر ، کالیفرنیا.

تلاش برای دسترسی به وبلاگ توییتر پیام خطای نوشتاری را در مورد ارسال کرد “خطای اتصال بالادست یا قطع / تنظیم مجدد قبل از عنوان” به واسطه “قطع اتصال”

به نظر می رسید که این سرویس از ساعت 5:27 بعد از ظهر اقیانوس آرام برای برخی از کاربران پشتیبانی شده است. توییتر پشتیبانی توییت کرد که آنها هستند “برای رفع مشکل کار می کنید و به زودی به جدول زمانی باز خواهید گشت” حدود نیم ساعت بعد

وبلاگ توییتر دوباره آنلاین شد ، اما آخرین پست آن باقی مانده است 14 آوریل اعلامیه در مورد “سیستمهای یادگیری ماشین مسئولانه ، پاسخگو و مبتنی بر جامعه (ML).”

تقریباً 200 میلیون کاربر فعال روزانه توییتر گاهی اوقات برای دسترسی به سایت دچار مشکل می شوند ، اما قطع ارتباط جهانی نادر است. مهمترین حادثه اخیر در 15 اکتبر سال 2020 ، درست قبل از سالنهای رقیب تلویزیونی توسط دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده و جو بایدن ، رقیب وی ، و پس از تصمیم این شرکت برای قفل کردن حساب نیویورک پست به دلیل گزارش آن از رسوایی پسر بایدن.

اخبار مرتبط  وزارت امور خارجه می گوید ایالات متحده آماده لغو تحریم های ایران است ، اما در مورد "راه طولانی پیش رو" در میان گفتگوهای غیر مستقیم برای احیای پیمان هسته ای هشدار می دهد - RT World News

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *