توییتر می گوید هکرها کارکنان خود را با استفاده از “مهندسی اجتماعی” دستکاری کرده اند تا بتوانند به حساب های پر مخاطب دسترسی پیدا کنند – RT World News

توییتر می گوید هکرهایی که اقدام به ربودن بسیاری از برجسته ترین حساب های این سکو کردند ، از “مهندسی اجتماعی” استفاده کردند تا کارمندان شرکت رسانه را برای دستکاری اطلاعات محرمانه دستکاری کنند.

تعداد زیادی از حساب های تأیید شده قربانی نقض گسترده امنیتی از جمله بیل گیتس ، جو بایدن ، جف بزوس و باراک اوباما شد. “در این زمینه ، مهندسی اجتماعی دستکاری عمدی مردم در انجام برخی اقدامات و توزیع اطلاعات محرمانه است.” توییتر توضیح داد.
همچنین در rt.com
بعد از after تقریباً توییتر اقدامات امنیتی “تهاجمی” را قول می دهد. 130 حساب در اثر حمله هک به چک های آبی قرار گرفتنداخبار مرتبط  هند پس از بازداشت کارمندان سفارت در پی تصادف جاده ای ، سفیر پاکستان را احضار کرد - RT World News

شرکت فناوری شنبه گفت که مهاجمان ناشناس به ابزارهایی دسترسی داشتند که فقط در اختیار تیمهای پشتیبانی داخلی آن است و 130 اکانت را هدف قرار داده است. آنها با موفقیت تنظیم گذرواژه‌های 45 از آنها را بازنشانی کردند و توانستند از این حسابها صدای جیر جیر شوند.

در مورد حداکثر هشت حساب ، هکرها توانستند اطلاعات حساب را بارگیری کنند ، اما توییتر می گوید که هیچ یک از این حساب ها تأیید نشده اند.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *