توییتر پس از آزمایشات سنجاب برای BUBONIC PLAGUE در کلرادو مثبت به NUTS می رود – RT World News

مقامات بهداشت محلی گفتند که یک سنجاب بدشانس از کلرادو ، طاعون کبدی مثبت را آزمایش کرده است. با افزایش موارد Covid-19 در ایالات متحده از 3.3 میلیون علامت گذشت ، اخبار مربوط به بازگشت بیماری کلاسیک باعث شده است تا کاملاً جنجالی شود.

کشف جوندگان آلوده توسط جسد بهداشت عمومی شهرستان جفرسون (JCPH) اعلام شد. این مقام خاطرنشان كرد: سنجاب امسال نخستین مورد طاعون در سطح استان است.

“طاعون یک بیماری عفونی است که توسط باکتری Yersinia pestis ایجاد می شود و در صورت عدم احتیاط مناسب توسط انسان و حیوانات خانگی قابل درمان است.” JCPH هشدار داد.

این بیماری مخوف ، که حداقل در طول تاریخ ، حداقل سه برابر جمعیت جهان را نابود کرده بود ، امروزه بسیار نادر است. بین 1000 تا 2000 مورد از طاعون هنوز هم در سراسر جهان ثبت می شود هر سال ، عمدتا از جمهوری دموکراتیک کنگو است.

در آمریكا ، این عفونت به ویژه با حدود 1000 مورد طاعون انسانی كه بیش از یک قرن ثبت شده اند ، نادر است.
همچنین در rt.com
چند روز پس از شیوع مغول ، پرونده مشکوک پلاک BUBONIC در چین ثبت شده استدر حالی که احتمال شیوع تمام طاعون از طاعون در خاک آمریکا صفر است ، اخبار مربوط به بدبختی این سنجاب باعث ایجاد نگرانی گسترده در رسانه های اجتماعی شد ، در حالی که کاربران با استفاده از همه گیر کرونویروس در حال آماده سازی برای فاجعه بودند.

بسیاری با ناراحتی گفتند که امسال هر چیز بد ممکن است ، خواه شیوع طاعون ، آخرالزمان زامبی یا شهاب سنگ قاتل باشد.

کاربران با خونسردتر خاطرنشان کردند که طاعون بوبیونی که زمانی 95 درصد مرگ و میر وحشتناک را به خود اختصاص داده بود ، امروزه کاملاً قابل درمان است. اگرچه ، در صورت بروز شیوع بزرگ واقعی ، هیچ کس از ابتلا به اشکال دیگر بیماری – ذات الریه کشنده و سپتی سمی فوق العاده کشنده در امان نیست.

بعضي از كروناويروسها معتقدند كه داستان طاعون صرفاً انحراف جديدي است كه توسط دولت برنامه ريزي شده است و در حالي كه ريشه بيماري كوويد -19 كاهش يافت. بیش از 3.3 میلیون مورد و نزدیک به 140،000 کشته شده در ایالات متحده فقط ظاهرا آمار کافی ترسناک نیستند.

این واقعیت که برخی از سنجاب های تصادفی گرفتار و مورد آزمایش قرار گرفت نیز توسط بعضی ها مشکوک شد.

اخبار مرتبط  Wuhan China برای بازگشایی مدارس ، اما همچنان آماده است تا در صورت گسترش Covid-19 به آموزش آنلاین روی بیاورد - RT World News

سپس کسانی بودند که این داستان را خیلی جدی نگرفتند و به شوخی کم نور تر درباره شانس بد این سنجاب گیر کردند ، با این که یک جوندگان نشان می دهد که اکنون همه باید “پوشیدن ماسک” برای جلوگیری از بیماری همه گیر

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *