توییتر پس از مرگ افسانه فوتبال مارادونا ، پس از “مرگ مادونا” منفجر شد – اخبار جهانی RT

علاقمندان به ورزش روز چهارشنبه پس از درگذشت اسطوره فوتبال دیگو مارادونا ، که نام خانوادگی وی باعث شد بسیاری از مردم در رسانه های اجتماعی فکر کنند ، مادونا درگذشت ، ناامید شده اند.

مارادونا 60 ساله در اوایل ماه جاری تحت درمان لخته خون قرار گرفت و تحت عمل جراحی مغز قرار گرفت. گفته می شود وی هنگام نقاهت در خانه دچار حمله قلبی شده و چهارشنبه درگذشت.

در حالی که بسیاری زندگی برنده جام جهانی 1986 را در توییتر جشن می گرفتند ، دیگران ثابت می کردند که شناخت کمی از او دارند ، زیرا فکر می کردند خواننده پاپ مدونا به جای آن عبور کرده است. متناوباً ، برخی به این نتیجه رسیدند که این آخرین گزارش نادرست درباره مرگ خواننده است که در درجه اول “مارادونا” را ترجیح می دهد.

به محض اینکه واکنشهای کافی به وجود آمد ، نام خود مادونا به یک روند اصلی تبدیل شد ، با کسانی که این سردرگمی را تشخیص دادند ، آشکارا از بهم ریختگی ویروسی ناامید شدند. در همین حال ، دیگران به سادگی از فرصت استفاده کرده و شروع به چرخش می کنند.

اخبار مرتبط  بنیانگذار کلاه ایمنی وایت کلاه ایمنی پول های کمک را برای سوریه اختصاص داده است - گزارش - RT World News

“همه این جوک ها در مورد مرگ مدونا و سردرگمی با نام مارادونا یک بار دیگر ثابت می کند که اینترنت مکان شیطانی است” یکی از کاربران نوشت.

دیگران از این سردرگمی استفاده کردند ، از جمله کمدین استوو تیموتی ، که ویدئویی را منتشر کرد و سعی کرد توضیح دهد که مارادونا کیست.

“نه مدونا ، همه آرزو می کنند که او مرده باشد” او گفت.

گفته می شود مادونا در 62 سالگی زنده مانده است.
همچنین در rt.com
لحظات جادویی مارادونا: RT Sport پنج بار از نمادین ترین خاطرات از زندگی افسانه ای دیگو مارادونا را زنده می کند (ویدئو)این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *