توییتر “گزینه های اطلاعاتی مرتبط با دولت” را شکست … اما از مشکوک “شریک تحقیق” استفاده می کند – RT World News

توییتر هزاران حساب کاربری را که ادعا می شود مربوط به کمپین های اطلاعاتی چینی و روسی است که درگیر تلاش های “دستکاری” شده اند ، حذف کرده است ، اما تصمیم آن برای همکاری با رصدخانه اینترنت استنفورد پرچم قرمز را برافراشته است.

توییتر در یک پست وبلاگ روز جمعه ، توییتر اعلام کرده است که 32242 حساب را در بایگانی خود منتشر کرده است “عملیات اطلاعاتی مرتبط با دولت” ، از جمله سه عملیات مجزا از چین ، روسیه و ترکیه.

“همه حساب ها و مطالب مرتبط با این عملیات ها به طور دائم از سرویس حذف شده اند ،” این ادعا که هدفش خلاص شدن از شر آن بود “بازیگران ایمان بد”

غول رسانه های اجتماعی اعلام کرد که کشف کرد “شبکه اصلی” از 23،750 حساب مربوط به چین ، با 150،000 “تقویت کننده” حساب های افزایش محتوای آنها همه درگیر بودند “فعالیت های دستکاری و هماهنگ” ، آن گفت.
همچنین در rt.com
هشدار طعنه آمیز: مؤسسه ای که به آمریکایی ها در مورد رباتهای روسی هشدار داده بود … ارتش را با رباتهای جعلی روسی اداره می کردهمچنین 1،152 اکانت مرتبط با خط مشی فعلی را که آن را یک وب سایت توصیف کرده است ، خاموش کرد “شرکت در تبلیغات سیاسی تحت حمایت دولت در روسیه.” توییتر گفت شبکه حساب ها در حال ارسال است “روش هماهنگ برای اهداف سیاسی.”

یکی از پیشروان توییتر است “شرکای تحقیقاتی” در این تلاش به عنوان رصدخانه اینترنت استنفورد (SIO) نامگذاری شده است ، که خود را به عنوان مطالعه توصیف می کند “سوء استفاده از اینترنت” با تمرکز خاصی روی رسانه های اجتماعی

در واقع ، یکی از محققان SIO ، Renee DiResta ، باید به خوبی توجه کند که چگونه می تواند کمپین های دستکاری آنلاین را مشخص کند ، با توجه به اینکه وی قبلاً در شرکت امنیت سایبری New Knowledge کار کرده است – لباسی که توسط نیویورک تایمز برای اینکه گفته می شود یک کمپین ضد اطلاعاتی را هدف قرار داده ، کار کرده است. رای دهندگان آمریکایی در سال 2017.

اخبار مرتبط  "ایالات متحده و اروپا در حال بازگشت به همان CHAOS هستند که آنها در سراسر جهان می کاشتند" - سخنگوی وزیر امور خارجه روسیه در مورد شورش ها در آمریکا - RT World News

مقاله سپس اظهار داشت که این شرکت “اجرای دقیق ، پرچم کاذب” با ارتش باتلاقهای جعلی روسی ، طراحی شده است تا رأی دهندگان معتقدند که نامزد جمهوریخواه ، رو مور ، هنگام نامزدی در مجلس سنا از طرف مسکو حمایت می شد. این می تواند به راحتی به عنوان نوع توصیف شود “سوء استفاده از اینترنت” SIO ادعا می کند که مخالف است.
همچنین در rt.com
فیس بوک زانو را به خشم خود می کشد تا از “دموکراسی ما” محافظت کند – اما چه کسی آن را از آنها محافظت می کند؟این شیرین کاری حتی مدیر عامل شرکت جاناتان مورگان نیز فیسبوک را آغاز کرد “رفتار غیر هماهنگ هماهنگ” – رویدادی که توسط تایمز به عنوان شرح داده شده است “خجالت زدگی” با توجه به شهرت وی به عنوان محقق “صدای پیشرو” علیه مبارزات ضد اطلاعات به صورت آنلاین.

واقعیت این است که الکس استاموس ، مدیر SIO ، از انتخاب شریک تحقیق در توئیتر ابراز کنایه کرده است “در هیئت مشورتی مرکز تعالی فضای مجازی ناتو خدمت می کند.”

ناتو نیز از دستکاری رسانه های اجتماعی غریبه ای نیست ، با این که گفته می شود بخش دیپلماسی عمومی خود یکی از سرمایه گذاران یک طرح ابتکاری یکپارچگی انگلستان در گذشته بوده است ، که بعنوان یک خیریه ضد انحراف از اطلاعات مطرح شده بود.

توییتر اعلام کرد که این هفته در حال جنجالی کردن a بود “قبل از بازخوانی دوباره بخوانید” پیام پاپ آپ به منظور تبلیغ “بحث آگاهانه ،” اما به نظر می رسد که این سیستم عامل برخی از اطلاعات مهم در مورد شرکای تحقیقاتی خود را از دست داده (یا نادیده می گیرد).

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *