توییتر RT & Sputnik را برچسب گذاری می کند اما نه BBC و NPR ، زیرا کارمندان رسانه های دولتی و مسئولان دولت را مورد حمله قرار می دهد – RT World News

توییتر با برخی از نهادهای رسانه ای وابسته به دولت اعلام جنگ کرده است ، و اعلام می کند حساب های متعلق به کارمندان ارشد برچسب خورده و توئیت های آنها تقویت یا توصیه نمی شود. بی بی سی انگلیس و NPR ایالات متحده معاف هستند.

این پلت فرم میکروبلاگینگ اعلام کرد که حسابهای متعلق به مقامات کلیدی دولت در کشورها در شورای امنیت سازمان ملل متحد ، و همچنین حسابهای متعلق به رسانه های دولتی وابسته ، سردبیران و کارمندان ارشد آنها را برچسب گذاری خواهد کرد.

در یک پنجشنبه پست وبلاگ، هشدار داد که دیگر توییتهایی از حساب رسانه های مرتبط با دولت در صفحه اصلی ، اعلان ها یا جستجو نشان نمی دهد.

شاید با کمال تعجب آور ، توییتر یک حلقه قابل توجه برای ایالات متحده و کشورهای دوست باقی بگذارد و توضیح داد که این مورد چیست “سازمان های رسانه ای با بودجه دولتی با استقلال تحریریه ، مانند BBC در انگلیس یا NPR در آمریکا ، برچسب نخواهند گرفت.”

“ما معتقدیم که این یک گام مهم است به طوری که وقتی مردم می بینند یک حساب کاربری در مورد مسائل ژئوپلیتیکی از کشور دیگری بحث می کند ، زمینه وابستگی ملی آن را دارند و درباره اینکه چه کسی نماینده است ، بهتر مطلع می شوند.” توییتر در پست خود توضیح داد و افزود که این نشانی برچسب زدن به حساب های شخصی مقامات دولتی نیست – فقط کسانی که با دفاترشان مرتبط هستند.

توییتر با بیان خیانت به شدت تکان دهنده از رسانه های آمریکایی ، توضیح داد “برخلاف رسانه های مستقل ، رسانه های وابسته به دولت غالباً از اخبار خود به عنوان ابزاری برای پیشبرد یک برنامه سیاسی استفاده می کنند.” آنها اضافه كردند كه اين اقدام پس از مشورت با دادگاه انجام شده است “تعدادی از گروه های خبره ، از جمله اعضای گروه مشاوره دیجیتال و حقوق بشر در شورای اعتماد و ایمنی توییتر.”

این گروه شامل اشخاص ناآشنا سانسور مانند لیگ ضد افترا ، پروژه گفتار خطرناک و فرکانس فمینیستی است.

اخبار مرتبط  ائتلاف به رهبری ایالات متحده "معیارهای" آخرین "باقی مانده" خود در مورد حملات طالبان در افغانستان را محدود می کند - دیده بان - RT World News
همچنین در rt.com
“اگر می خواهیم بیشتر حذف کنیم!” اگر هنوز تظاهر می کند که “یک سکوی” است ، فیس بوک باید آزادی بیان در مورد سانسور را انتخاب کند.جزئیات به شرح زیر است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *