توییت رئیس حزب دموکرات ویسکانسین توسط توئیتر به دلیل ادعای بایدن “ایالت پیروزی” میدان نبرد “گمراه کننده” شناخته شد – RT World News

توییتر توئیت رئیس حزب دموکرات ویسکانسین را به دلیل زودهنگام ادعا کردن جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده برنده شده در رای ایالتی “مناقشه انگیز و ممکن است گمراه کننده” پرچم گذاری کند.

بن ویکلر روز چهارشنبه اعلام کرد که بایدن داشته است “فقط ویسکانسین را برنده شد” یک کشور میدان جنگ که می تواند در تصمیم گیری در مورد نتیجه کلی انتخابات بسیار مهم باشد.

“نتایج Green Bay و Kenosha در است ،” او گفت، “بایدن اکنون با تقریباً 20،600 رأی در ویسکانسین حضور دارد. این تعداد می تواند کمی متزلزل شود ، اما هیچ راهی واقع بینانه برای ترامپ وجود ندارد. ”

ویکلر همچنین ادعا کرد که بایدن در این ایالت بیش از رای آرا کسب کرده است “هر نامزد ریاست جمهوری در تاریخ ویسکانسین.” با این حال ، وی بعداً تصحیح کرد و گفت که بلیت رکورددار اوباما-بایدن در سال 2008 بود.

توییتر پیوست “مناقشه” برچسب اولین توییت او و هشداری که می گوید ، “برخی از آرا may ممکن است هنوز نیاز به شمارش داشته باشند.” همچنین به آن پیوند داد “سیاست یکپارچگی مدنی” – مجموعه ای از دستورالعمل های حاکم بر دخالت در انتخابات و “اطلاعات گمراه کننده.”

این پلتفرم رسانه های اجتماعی در هفته های اخیر به دلیل نقش خود در انتخابات ایالات متحده مورد جنجال قرار گرفته است ، به ویژه با سانسور روزنامه نیویورک پست در مورد یک داستان جنجالی در مورد هانتر بایدن ، پسر کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری دموکرات.

اخبار مرتبط  سقوط ساختمان در هند منجر به کشته شدن حداقل 10 نفر می شود ، بیشتر افراد ترسیده اند که در جریان عملیات نجات گرفتار شده اند - RT World News
همچنین در rt.com
‘سیاه نمایی’ شکست می خورد؟ توییتر حساب نیویورک پست را در مورد داستان شکارچی بایدن به حالت تعلیق درآورد و آن را خاموش کندتوییتر حساب روزنامه را به دلیل گزارشی در مورد معاملات تجاری خانواده بایدن قفل کرده بود اما مجبور شد تصمیم خود را لغو کند.

غول شبکه های اجتماعی نیز از جدید رونمایی کرد “مناقشه” برچسب هایی برای روز انتخابات ، که به توییت هایی مانند ویکلر اضافه می کند ، که “درباره نتایج انتخابات ادعا کنید.” کاربران نمی توانند محتوای توهین آمیز را دوباره توییت کنند یا لایک کنند.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، همچنین توئیتی را که توسط توییتر پرچم گذاری شده است ، داشت “به طور بالقوه گمراه کننده” روز چهارشنبه ، در حالی که پست فیس بوک توسط بایدن با هشدار سیلی خورد پس از اینکه او گفت: “ایمان را حفظ کنید ، بچه ها. ما می خواهیم این را ببریم. “

به گزارش آسوشیتدپرس ، با شمارش 95 درصد آرا ، ویسکانسین هنوز برنده اعلام نشده است ، اگرچه بایدن از اختلاف کمی برخوردار است. از جمله دیگر ایالت های میدان نبرد که می توانند به هر دو صورت انتخابات را به پیش ببرند ، پنسیلوانیا ، میشیگان ، جورجیا و کارولینای شمالی هستند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *