توییت های رهبر معظم ایران درباره واکسن های “غیرقابل اعتماد” انگلیس و آمریکا حذف شدند – اخبار جهانی RT

آیت الله علی خامنه ای ، رهبر معظم انقلاب اسلامی ، تحت تأثیر سانسور پررنگ توئیتر مورد ضربه قرار گرفته است ، زیرا این پلتفرم پیام های خود را مبنی بر انفجار واکسن ویروس کرونا از ایالات متحده و انگلیس به عنوان “کاملا غیرقابل اعتماد” حذف کرد.

اظهارات خامنه ای اواخر روز جمعه در چندین حساب وی که به زبانهای مختلف اجرا می شود ، ارسال شد. توییتر فکر کرد پلیس اما سریع واکنش نشان داد و پیام هایی را که تصور می کرد تصفیه کرد “گمراه کننده”

“واردات واکسن های ساخته شده در ایالات متحده یا انگلستان ممنوع است. آنها کاملا غیرقابل اعتماد هستند. بعید نیست که آنها بخواهند ملتهای دیگر را آلوده کنند ، “ گزارش شده است که پیام خامنه ای اکنون در خبرخوان انگلیسی زبان وی حذف شده است خواندن. “با توجه به تجربه ما با منابع خون آلوده به HIV فرانسه ، واکسن های فرانسه نیز قابل اعتماد نیستند.”
همچنین در rt.com
“کاملاً غیرقابل اعتماد”: ایران واردات واکسن ویروس کرونا از ایالات متحده و انگلیس را ممنوع می کندادعاهای او که انگلیس و ایالات متحده می خواهند “ملتهای دیگر را آلوده کنید” ظاهراً باعث پاکسازی شد. فارسی زبان پیام از خامنه ای در مورد موضوع – که فاقد چنین سخنی است – ایستاده باقی ماند.

به نظر می رسد حذف با سیاست های جدیدی است که توییتر در ماه دسامبر اعمال کرده است. از جمله ، قوانین به روز شده پیام های مربوط به واکسن Covid-19 را که ادعا می کند چنین داروهایی هستند ، منع می کند “برای ایجاد آسیب یا کنترل عمدی جمعیت مورد استفاده قرار می گرفت ، از جمله اظهاراتی در مورد واکسن هایی که توطئه ای عمدی را فرا می گیرند.” در حالی که این پلتفرم توئیت های ‘گمراه کننده’ را پنهان می کند ، همچنین برای دسترسی مجدد به حساب های خود ، کاربران نیز مجبور به حذف چنین پیام هایی هستند.

اخبار مرتبط  کانادا پیشنهاد کرسی شورای امنیت سازمان ملل را از دست داد - RT World News

حذف گسترده پیام های خامنه ای در حالی صورت می گیرد که یک سانسور پررنگ از سوی سکوی رسانه های اجتماعی علیه دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و حامیان وی در پی ناآرامی های کپیتول هیل انجام شده است.
همچنین در rt.com
توییتر به طور دائم ترامپ را در مورد نحوه “دریافت و تفسیر” توییت های خود معلق می کندحساب ترامپ برای همیشه به حالت تعلیق درآمده است “به دلیل خطر تحریک بیشتر خشونت” در حالی که طرفداران وی ، از جمله سیدنی پاول ، وکیل ، ژنرال مایکل فلین ، مشاور سابق ترامپ و دیگران ، بدون هیچ گونه توضیح رسمی پاکسازی شدند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *