تیم ارسال WHO به چین برای بررسی منشاء کروناویروس – RT World News

مدیر کل Tedros Adhanom Gbrebreesus اعلام کرد ، سازمان بهداشت جهانی تیمی را به ووهان اعزام خواهد کرد تا بررسی کند که احتمالاً منشا آن کرونا از کجا منشا گرفته است.

تدروس روز دوشنبه در یک نشست خبری WHO در مورد همه گیر Covid-19 صحبت کرد و جزئیات دیگری درباره این کاوش ارائه نکرد.

این مکاشفه در حالی صورت می گیرد که این بیماری همه گیر نیمی از جان خود را گرفت و بیش از 10 میلیون نفر را در سراسر جهان آلوده کرد ، تنها شش ماه پس از اولین گزارش های انتقال شخص به شخص در خارج از چین.
همچنین در rt.com
تعداد گلبول های کروناویروس جهانی 500000 نفر استگزارش وضعیت WHO در تاریخ 30 ژانویه ، 7،818 مورد Covid-19 را ذکر کرد ، از جمله اولین انتقال مستند به شخص در میان 82 پرونده در 18 کشور خارج از چین.

واشنگتن اصرار دارد كه در مورد منشا اين ويروس تحقيق كند و WHO را به آن متهم كرده است “پوشش” برای پکن ، تا جایی که می تواند تمام روابط خود را با سازمان بهداشت جهانی در پایان ماه مه قطع کند.

اخبار مرتبط  مجارستان پس از حکم دادگاه مناطق ترانزیت مهاجران را بست - RT World News

اصرار ایالات متحده به ویروس “شفافیت” همچنین قطعنامه پیشنهادی شورای امنیت سازمان ملل را که می تواند از آتش بس جهانی در طول همه گیری حمایت کند ، غرق کرد.
همچنین در rt.com
“پایان روابط” ایالات متحده با سازمان بهداشت جهانی – ترامپTedros تاسف زد “سیاسی شدن همه گیر” در طول جلسه توجیهی ، اشاره به “در مورد علائم ننگ” در بحث در مورد اقدامات احتیاطی مانند اجباری پوشیدن ماسک صورت. وی همچنین هشدار داد که همه گیر این بیماری است “حتی نزدیک به تمام شدن نیست” ، اما در حقیقت بود “بالا بردن سرعت” در سطح جهانی.

Coronavirus رمان نخستین بار در اواخر سال 2019 در شهر مرکزی چین ووهان گزارش شد ، اگرچه زمان و مکان دقیق اولین عفونت انسانی ناشناخته است. دولت چین ادعاهایی مبنی بر سرچشمه بازاری در ووهان و همچنین اتهامات ایالات متحده مبنی بر فرار این ویروس از آزمایشگاه در انستیتوی ویروس شناسی ووهان ، چه به صورت تصادفی و چه به صورت هدف ، رد کرده است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *