ثروتمندترین مرد جهان ایلان ماسک می خواهد با بیت کوین پول دریافت کند – RT World News

اگر شما هرگز می خواهید چیزی از Elon Musk بخرید ، اکنون گزینه پرداخت دیگری دارید زیرا ثروتمندترین مرد جهان اعلام کرده است که دوست دارد در تقویت دیگری برای افزایش ارز رمزنگاری شده به بیت کوین پرداخت شود.

در پاسخ به توییت Ben Mezrich ، نویسنده فیلم سینمایی «شبکه اجتماعی» ، بنیانگذار تسلا و اسپیس ایکس گفت که او اکنون با قبول پرداخت بیت کوین مشغول کار است.

“من به شما یک چیز می گویم ، من هرگز دوباره دریافت پول در بیت کوین را رد نمی کنم” مزریچ نوشت ، و باعث شد ماسک پاسخ دهد: “من هم نه.”

لحن مبهم پیام ها حاکی از آن است که نویسنده و میلیاردر ممکن است نسبت به رویکردهای گذشته خود در رابطه با ارز رمزنگاری شده پشیمان باشند.

ماسک ، که به لطف افزایش قیمت سهام تسلا ، به بالای لیست های ثروتمند جهان رسیده است ، به طور مرتب در توییتر درباره ارزهای رمزپایه بحث می کند ، گاهی اوقات این پدیده را سرگرم می کند. وی قبلاً ساختار بیت کوین را چنین توصیف کرده است “درخشان”

در ماه دسامبر ، یکی از توییت های وی این گمانه زنی ها را مطرح کرد که تسلا میلیاردها دلار موجود در ترازنامه خود را به بیت کوین تبدیل خواهد کرد.

اخبار مرتبط  "منافع نخبگان در برابر حقوق بشر"؟ هشدارهای سازمان ملل در مورد افزایش ناگهانی قفل قفل با مرگ و میر جهانی در 300000 نفر - RT World News
همچنین در rt.com
ایلان ماسک پیچ و خم بیت کوین خود را فاش می کند و با علاقه مندان به رمزنگاری از طریق توییت های متخلخر به هم می زندیک هفته بعد ، وی در توئیتر خود نوشت که اقتصاد آینده مریخ می تواند مبتنی بر ارزهای رمزپایه باشد. این کلمات قابل توجه بودند زیرا SpaceX قصد دارد در آینده نزدیک ماموریتی با سرنشین به سیاره سرخ ارسال کند.

اظهارات این سرمایه بزرگ در حالی است که قیمت بیت کوین طی ماه گذشته به بالاترین حد خود رسیده و مرز 40000 دلار را پشت سر گذاشته است.

ارزش بازار ارزهای رمزپایه در حال حاضر به بیش از 1 تریلیون دلار رسیده است ، زیرا سرمایه گذاران نهادی از آن به عنوان یک بالقوه برای جلوگیری از تورم استفاده می کنند.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *