جاسوسان اسرائیلی گفته می شود که القاعده دومین فرمانده القاعده را در ایران 3 ماه پیش کشته است … و همه کشورهای درگیر مادر را تا الان نگه داشته اند؟ – اخبار جهانی RT

“منابع اطلاعاتی” به نیویورک تایمز گفتند ، تروریست درجه دوم القاعده در ماه اوت در ایران توسط عوامل اسرائیلی به ضرب گلوله کشته شد و افزود که از آن زمان تاکنون همه طرف ها این قتل اسرارآمیز را تحت فشار قرار داده اند.

فرمانده دوم القاعده و دخترش سه ماه پیش در خیابانهای تهران توسط یک جفت قاتل اسرائیلی با اقدام “به دستور ایالات متحده، “NYT روز جمعه گزارش داد. گویا مقامات ایرانی این قتل را زیرپوش نگه داشته اند و القاعده خود مرگ یکی از اعضای بنیانگذار آن را فاش نکرده است.
همچنین در rt.com
ترامپ می گوید پسر اسامه بن لادن در عملیات آمریکا کشته شدمنابع ادعا کردند عبدالله احمد عبدالله ، ابو محمد المصری ، به همراه دخترش میریام توسط دو قاتل اسرائیلی که موتور سوار بودند ، مورد اصابت گلوله قرار گرفت. گزارش شده است که قاتلان عصر هفتم اوت در کنار سدان سفید رنگ رنو عبدالله قرار گرفتند و با شلیک 5 گلوله از یک تپانچه مجهز به صدا خفه کن به داخل خودرو ، با چهار گلوله به اهداف خود اصابت کردند.

عبدالله و دخترش از سال 2015 در منطقه پاسداران تهران آزادانه زندگی می کردند ، زمانی که آنها به عنوان بخشی از تبادل زندانیان با این گروه تروریستی از بازداشت ایران آزاد شدند ، و برای یک دیپلمات ایرانی که تروریست ها در یمن ربوده بودند ، جابجا شدند. میریام بیوه حمزه بن لادن ، پسر اسامه ، متهم اصلی 11 سپتامبر بود. گفته می شود که بن لادن کوچکتر ، که پدر میریام از وی راهنمایی کرده بود ، سال گذشته در اثر حمله هوایی آمریکا در جایی بین افغانستان و پاکستان کشته شد.

هیچ کشوری مسئولیت مرگ عبدالله را به طور علنی به عهده نگرفته است و این تروریست – که به طور گسترده مورد هدف قرار گرفتن در صورت مرگ رهبر فعلی ایمن الظواهری قرار گرفته است – به همراه 10 میلیون دلار پاداش در لیست تحت تعقیب FBI از جمعه همچنان برجسته است. ایالات متحده به دلیل دست داشتن در بمب گذاری در سال 1998 در بمب گذاری در سفارتخانه های آمریکا در دارالسلام ، تانزانیا و نایروبی ، کنیا متهم شد. این حملات 22 سال قبل از یک روز قبل از کشته شدن عبدالله صورت گرفت.

اخبار مرتبط  اعتراض ضد اسلام در اسلو با پارگی قرآن و درگیری بین معترضین و پلیس (عکسها ، فیلم ها) به پایان می رسد - RT World News
همچنین در rt.com
حتی اگر بایدن تحریم ها را لغو کند ، ایران تحت هیچ توهمی در طول مدت طولانی آمریکا برای به خطر انداختن رهبری خود تلاش نخواهد کردگویا رسانه های ایرانی به عنوان قتل “استاد تاریخ لبنان”حبیب داود و دخترش مریم. گفته شد که این تروریست و فرزندان وی پس از آزادی توسط دستگاههای اطلاعاتی ایران تحت نظارت دقیق قرار گرفتند ، اگرچه ایران در سال 2018 ادعا کرد که عوامل القاعده که در این کشور ظاهر شدند دستگیر و به افغانستان بازگردانده شدند. در حالی که القاعده دشمن تلخی برای ایران باقی مانده است ، حضور عبدالله به عنوان یک فرد آزاد در کشور حتی پس از آزادی خود نیز در حال حاضر برای شیطان پرستی کشور به اتهام همکاری با تروریست ها علیه ایالات متحده مورد استفاده قرار می گیرد. مقاماتی که با تایمز صحبت کردند از فاش کردن میزان دست داشتن آمریکا در این قتل خودداری کردند.

اگرچه بلافاصله مشخص نیست که چرا اسرائیل این لحظه خاص را برای آشکار کردن قتل غیرقانونی در خاک ایران برای ایالات متحده انتخاب کرده است ، اما ممکن است برای تل آویو ارزش استراتژیک وجود داشته باشد ، هم در نقاشی ایران به عنوان کشوری که با تمایل به تروریست ها پناه می برد و هم در توصیف آمریکا به عنوان ملتی که از قتلهای غیرقانونی در قلمرو شخص ثالث دریغ نخواهد کرد. جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب دموکرات اشاره کرده است که ایالات متحده را به توافق هسته ای JCPOA ایران بازگرداند ، که در سال 2015 امضا شد در حالی که وی به عنوان معاون رئیس جمهور در زمان باراک اوباما خدمت می کرد.

اسرائیل با تأکید بر اینکه توافق – که موجب تسکین تحریم های بین المللی علیه تهران می شود – به نمایندگی از “تهدید وجودی”به تل آویو.
همچنین در rt.com
تغییر پنتاگون ترامپ نشان می دهد که دیگر هیچ جنگی وجود ندارد … یا فقط یک جنگ با ایرانفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *