جاسوسان پنج چشم هیچ شواهدی مبنی بر ظهور کروناویروس از آزمایشگاه ووهان ندارند ، این گزارش حاکی از ایجاد نوسانات فوران در نشت های قبلی است – RT World News

هیچ مدرکی مبنی بر اثبات ادعاهای دولت ترامپ مبنی بر اینکه Covid-19 از یک آزمایشگاه چینی آمده است ، براساس منابع اطلاعاتی ، سؤالاتی را درباره پرونده فاش شده مبنی بر مقصر پکن برای همه گیر بودن مطرح نکرده است.

منابعی که با گاردین صحبت کرده است ، گفتند که پرونده 15 صفحه ای که چین را به انجام مخفی کاری برای مخفی کردن نقش خود در بحران بهداشت جهانی متهم می کند ، مبتنی بر اطلاعات گرفته شده از شبکه بدنام “پنج چشم” نیست ، که شامل جاسوسی نیز می شود. آژانس های انگلستان ، ایالات متحده ، استرالیا ، نیوزیلند و کانادا. بنا به گزارش گاردین ، ​​آژانسهای پنج چشم معتقدند ، پکن می توانست درباره آنچه اتفاق می افتد در ووهان – مرکز اصلی این بیماری همه گیر باشد – اما فشار آوردن به این مسئله می تواند خطر تشدید خطرناک بین غرب و چین را به خطر بیاندازد.

آخر هفته ، تلگراف استرالیا یکشنبه ادعا کرد که پرونده ای را مشاهده کرده است که گفته می شود توسط آن تألیف شده است “نگرانی دولت های غربی ،” که ادعا کرد که سازمان های اطلاعاتی Five Eyes مشارکت پکن در شیوع کووید 19 را در دست دارند.

اخبار مرتبط  فیس بوک چالش دادگاه ناظران ایرلندی را درباره انتقال داده ها از اتحادیه اروپا به ایالات متحده آغاز کرد - RT World News
همچنین در rt.com
CIA و MI6 پرونده “علمی” با هدف قرار دادن پوشش Covid-19 چین را هدف قرار داده اند – به عنوان غرب آمریكا خواستار جبران خسارت پكناین نشت همزمان با اظهارات آتش سوزی وزیر امور خارجه آمریكا ، مایك پومپئو ، كه ادعا كرده بود وجود دارد “مقدار قابل توجهی از شواهد” که از انستیتوی شناسی ووهان آمده است. گرچه هنوز مشخص نیست که چگونه Covid-19 ظهور کرد ، واشنگتن این تئوری را ارتقا داده است که چین را بخاطر بحران بهداشت مقصر می داند.

انگلیس برای تعیین علت بحران رویکرد متفاوتی اتخاذ کرده است. داونینگ استریت در برابر مقصر دانستن سرزنش Covid-19 مقاومت کرده است ، اگرچه تأکید کرده است که باید در مورد منشاء و شیوع ویروس به منظور آمادگی بهتر برای همه گیری های جهانی در آینده پاسخ داد.

پکن هرگونه دخالت در گسترش این بیماری را به شدت انكار كرده است و پومپئو را به تولید شواهدی كه گفته می شود پیوندهای خود را با این بیماری نشان داده است ، به چالش كشیده است. وزیر امور خارجه مشغول گسترش خطرناک است “ویروس سیاسی” ، چین گفته است

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *