“جاسوس” آمریکایی متهم به تروریسم در ونزوئلا به اتهام توطئه برای خرابکاری در پالایشگاه های نفت و نیروگاه ها – RT World News

دادستان عالی کشور گفت ، یک شهروند آمریکایی متهم به توطئه خرابکاری در ونزوئلا به اتهام تروریسم متهم شده است ، و ادعا کرد که این مرد “مزدور” است و با ارتش و CIA ارتباط دارد.

تارک ویلیام ساعب دادستان ارشد ونزوئلا روز دوشنبه در یک سخنرانی تلویزیونی گفت که این آمریکایی که به نام متیو جان هیث شناخته می شود نیز به قاچاق اسلحه و توطئه غیرقانونی متهم شد.
همچنین در rt.com
ونزوئلا می گوید “جاسوس آمریكایی” را دستگیر كرده است كه دو پالایشگاه نفت را با سلاح های “سنگین و تخصصی” هدف قرار داده استساب فاش کرد که هیت جمعه گذشته به همراه شش غیرنظامی و نظامی ونزوئلا دستگیر شد و خاطرنشان کرد که تلفن های همراه گرفته شده از مردان حاوی تصاویر اهداف مشکوک در ونزوئلا ، از جمله یک پل قابل توجه در ایالت زولیا ، همچنین تاسیسات نظامی و یک پالایشگاه نفت در شاهین ادعا می شود بسته های نقدی آمریکایی و تعدادی سلاح نیز از جمله مواد منفجره پلاستیکی و نارنجک انداز از این گروه کشف و ضبط شده است.

ساب افزود که اشیا یافت شده در اختیار هیت نشان می دهد که او یک است “مزدور قرارداد” برای اطلاعات آمریکا.

همه چیز در اینجا می تواند یک سلاح کشنده باشد که برای ایجاد آسیب و ترویج ترور ، جنایات علیه مردم ونزوئلا طراحی شده است.

ادعا می شود که سیا ، وزارت امور خارجه ، و همچنین پیمانکار نظامی خصوصی هیت در MVM کار کرده اند – در مورد این موضوع توضیحی نداده اند.

اخبار مرتبط  شیب یا طرح نئو نازی؟ مقالات دولت می گویند بیش از 60،000 دور از سهام ارتش آلمان در طی 10 سال ناپدید شده اند - RT World News

توطئه خرابکاری ادعا شده پس از آن است که در اوایل سال تلاش دو حمله به منظور دستگیری رهبر این کشور ، نیکولاس مادورو ، دو باره گرین سبز سابق ایالات متحده و گروهی از پناهجویان ونزوئلا در ماه مه دستگیر شدند. این دو آمریکایی – آیران بری ، 42 ساله و لوک دنمن ، 34 ساله – از آن زمان به اتهامات منعکس کننده Heath’s ، از جمله توطئه ، قاچاق اسلحه و تروریسم ، به 20 سال زندان محکوم شده اند. اگرچه واشنگتن هرگونه نقش در حمله بد سرنوشت را انکار می کند ، کاراکاس اصرار دارد که طرح مورد حمایت دولت ترامپ ، که بطور مداوم در یک حمله لفاظی و سیاستی علیه دولت درگیر آمریکای جنوبی در ماههای اخیر افزایش یافته است ، اصرار دارد.
همچنین در rt.com
کماندوهای سابق آمریكا به علت تلاش ناموفق برای بركناری مادورو ونزوئلا به 20 سال زندان محكوم شدنداین داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *