جامعه رسانه ای برزیل به SUE Bolsonaro پس از ایستادن در کنار خبرنگاران و حذف MASK در حالی که اعلام کرد وی مثبت است – RT World News

به گفته انجمن رسانه های برزیل ، رئیس جمهور بولسونارو آگاهانه خبرنگاران را که در نزدیکی او ایستاده بودند ، در معرض خطر قرار داد ، زیرا وی در مورد آزمایش مثبت Covid-19 گفت. این گروه قرار است وی را برای عمل “جنایی” به دادگاه ببرد.

رئیس جمهور برزیل ، جایر بولسونارو ، یک فرد تردید کننده کروناویروس ، روز سه شنبه تیترهایی را منتشر کرد و گفت که آخرین نتایج آزمایش Covid-19 وی مثبت است. او در حال صحبت کردن در مقابل گروهی از روزنامه نگاران بود که میکروفن آنها فقط پای پا از رئیس جمهور آلوده فاصله داشت.

رئیس جمهور جیر بولسونارو علیرغم اینکه می داند به Covid-19 آلوده است ، همچنان به شیوه ای جنایتکارانه عمل می کند و جان دیگران را به خطر می اندازد. “ رئیس جمهور ABI ، پائولو جرونیمو دو سوسا گفت که روز بعد. وی افزود: بولسونارو شکست “جداسازی شده توسط پزشکان” و زندگی روزنامه نگاران را در معرض خطر قرار داده است “او حامی را می داند سیاست های او

به گفته رئیس ABI ، وی نقض ماده 131 قانون مجازات برزیل است که شامل انتقال یک بیماری جدی به دیگران یا عمل به روشی است که می تواند باعث عفونت شود. دو سوزا گفت ، این بند ، مجازات مجازات یا حكم حبس تا چهار سال ، در دادخواست ABI علیه رئیس جمهور استفاده خواهد شد.

با پوشیدن یک ماسک سفید ساده ، بولسونارو آرام ظاهر شد زیرا او روز سه شنبه به خبرنگاران گفت که علائم وی شدید نیست و “دلیلی برای ترس وجود ندارد.” در یک مقطع ، رئیس جمهور به آنها گفت که چند قدم عقب بردارند و ماسک خود را بردارند تا سخنان دلگرم کننده ای را بیان کنند.

اخبار مرتبط  رئیس جمهور وقت بولیوی ، جینین آنز ، تأیید كرد كه وی آزمایش مثبتی را به عمل آورد - RT World News

“فقط به صورت من نگاه کنید. من خوبم ، خوب ، خدا را شکر ، “ او گفت پوزخند. وی سپس ماسک را مجدداً بر روی هم قرار داد و معمولاً فقط یک بار از روکش صورت استفاده کرد.

رهبر تندرو همواره خطر ابتلا به تاج را کاهش داده است ، حتی پس از آغاز کار در این کشور و جان باختن هزاران نفر.

وی با مقامات بهداشتی برزیل در حال سرقت بوده است ، اما علناً مسافت های اجتماعی را نادیده گرفته ، مکرراً از پوشیدن ماسک امتناع کرده و اصرار داشته است که این کارها هیچ کاری نمی کند بلکه به اقتصاد آسیب برساند.

برزیل به سرعت تبدیل به کانون مهمترین ویروس کوروی ویروس آمریکای جنوبی در هفته های گذشته شد و در موارد Covid-19 در سراسر جهان فقط در پشت ایالات متحده قرار داشت. این بیماری بیش از 1.6 میلیون مورد فعال و نزدیک به 67000 تلفات داشته است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *