جان مک آفی در اسپانیا به دلیل فرار مالیاتی و کلاهبرداری رمزنگاری دستگیر شد ، پس از ماه ها فرار در انتظار استرداد به ایالات متحده است – RT World News

گور نرم افزار سابق و نامزد یک بار انتخابات ریاست جمهوری جان مک آفی در اسپانیا به دلیل فرار مالیاتی و کلاهبرداری در زمینه ارزهای رمزنگاری شده مورد ضرب و شتم قرار گرفته است و به یک سال فرار از زندان به عنوان یک فراری منافذ جهانی پایان داده است. او اکنون با استرداد به ایالات متحده روبرو است.

وزارت دادگستری و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده هر دو روز دوشنبه اتهامات McAfee را اعلام کرد و 10 م countسسه مرتبط با طفره رفتن از IRS و یک سری دیگر از اتهامات مربوط به ارتقا investments سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه را بنیانگذار نرم افزار امنیتی دانست بدون اینکه اعلام کند 23 میلیون دلار به او پرداخت شده است برای انجام این کار

“جان مک آفی از طریق تبلیغ ارزهای رمزنگاری شده ، کار مشاوره ، نامزدی در گفتگو و فروش حقوق داستان زندگی خود برای یک فیلم مستند ، میلیون ها درآمد کسب کرد.” وزارت دفاع در بیانیه ای گفت. “از سال 2014 تا 2018 ، مک آفی علی رغم دریافت درآمد قابل توجه از این منابع ، در ارائه اظهارنامه مالیاتی موفق نبود.”

مک آفی به پنج فقره اتهام به دلیل عدم عمد در ارائه اظهارنامه مالیاتی متهم شد که هر یک مجازات یک سال حبس را در بردارد ، در حالی که پنج اتهام دیگر مربوط به خود فرار مالیاتی است که هر یک ممکن است تا 5 سال منجر شود پشت میله های زندان. در ابتدا در ماه ژوئن تشکیل شده است ، کیفرخواست تازه پلمپ نشده شرکت نرم افزار سابق McAfee را که نام او را در بر دارد ، درگیر نمی کند.

SEC همچنین مک آفی را به تبلیغ ارتقا داد “چندگانه [initial coin offerings] در توییتر” در حالی که “تظاهر به بی طرفی و استقلال حتی اگر بیش از 23 میلیون دلار دارایی دیجیتال برای تبلیغات به او پرداخت شود.” در این شکایت همچنین ادعا می شود که مک آفی و محافظ وی ، جیمی واتسون جونیور ، در یک طرح جداگانه برای تبلیغ ارزهای رمزپایه در توییتر و سپس فروش آنها با افزایش قیمت اقدام کرده اند. دولت در شکایت خود از ارزهای خاص نام نبرد.
همچنین در rt.com
نرم افزار ضد ویروس کرونا؟ مک آفی ادعا می کند که علی رغم لیسیدن سبد های مواد غذایی و کفش ، نمی تواند Covid-19 را دریافت کنداخبار مرتبط  پلیس ضد شورش از طریق سنگرهای شعله ور در 2 شب از پاریس به دلیل مرگ موتورسواری متهم (VIDEO) - RT World News

گفته می شود مک آفی تولید کرده است “مقدار زیادی از تبلیغات” با “پست های عجیب” آنلاین – وعده خود را به “من ** را در تلویزیون ملی بخور” اگر پیش بینی های وی درباره بیت کوین محقق نشده باشد – که SEC ادعا می کند به ارزش رمزهای ویژه ای که سپس فروخته است کمک کرده است.

“شکایت SEC … مک آفی و واتسون را به دلیل نقض مقررات ضد تقلب در قوانین اوراق بهادار فدرال ، مک آفی را به دلیل نقض مقررات ضد تبلیغ و اتهامات واتسون به کمک به نقض مک آفی متهم می کند” کمیسیون در بیانیه ای گفت ، افزود که همچنین به دنبال آن است “مک آفی را از خدمت به عنوان یک افسر و مدیر شرکت عمومی منع کند.”

سرمایه دار 73 ساله فناوری درمورد اینکه یک مرد تحت تعقیب است ، به طور آشکار زندگی مشترک فراری خود را – و اغلب عجیب و غریب – را با پیروان توییتر خود به اشتراک می گذارد اعتراف آزادانه برای بخش بهتر یک دهه هیچ مالیاتی پرداخت نکنید. وی تابستان امسال پس از کشف اسلحه های اعلام نشده در داخل قایق تفریحی وی ، مدتی کوتاه در بازداشت در جمهوری دومنیکن به سر برد ، اما پس از مشاهده در اینترنت توسط ایسلند ، “تاریک شد” و به مکانی نامعلوم منتقل شد. هفته گذشته ، با این حال ، او اجازه داد در یک توییت که او به اسپانیا سفر کرده بود ، در آنجا به شوخی (ظاهرا) گفت که در حال بررسی است “پیشرفت عرصه کشتی گلی که می سازم.”

به گفته وزارت دادگستری ، در حالی که جزئیات کمی در مورد دستگیری مک آفی در اسپانیا مشخص شده است ، وی اکنون منتظر مراحل استرداد در آنجا است.
همچنین در rt.com
جان مک آفی مجبور شد که مخفیگاه خود را پس از “یک حفره ** که در معرض دید عموم قرار گرفت” در توییتر انتقال دهداین داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *