جاکارتا برای عایق بندی خانوارها طرح علامت گذاری کوید در نظر دارد – RT World News

یک طرح برچسب برای علامت گذاری در خانه های خانواده های خود منزوی توسط دولت استانی در جاکارتا ، اندونزی ارائه شده است. این برنامه با هدف بهبود حمایت از جداسازی خانوارها انجام می شود ، اما منتقدان می گویند این برنامه باعث ایجاد انگ می شود.

گزارش ها حاکی از آن است که برنامه های اعلام شده در اوایل این هفته با یک فرمان بین المللی مطابقت دارد که تعدادی از الزامات عملی را برای بیماران Covid در خانه های خود جدا می کند.

احمد ریزا پاتریا ، معاون فرماندار جاکارتا گفت که این طرح به افسران محلی مراقبت های بهداشتی کمک می کند تا بیماران را معالجه کنند و در عین حال ساکنان محلی را در مورد افرادی که در این منطقه خود منزوی هستند مطلع سازد.

مهم است که به افسران و همسایگان اطلاع دهید که ساکنینی در منازل خود مشغول انزوا هستند.

برخی از آنها در حال عقب راندن پیشنهاد هستند. طبق گزارش های محلی ، Teguh Nugroho ، Ombudsman جاکارتا هشدار داد که این می تواند منجر به لکه بینی بیماران Covid-19 شود. با این حال ، او موافقت کرد که اجازه می دهد مردم به منزوی شدن در خانه های خود اقدام کنند تا دولت ارزان تر باشد تا مقامات اجاره اتاق های هتل یا استفاده از ظرفیت بیمارستان

اخبار مرتبط  شهر سوئد برای جلوگیری از تجمع جمعیت برای برگزاری جشنواره ، تن كود مرغ را رها كرد - RT World News
همچنین در rt.com
جاکارتا علی رغم بزرگترین افزایش روزانه اندونزی در عفونت های ویروس کرونا ، مغازه ها و خدمات حمل و نقل را باز می کنددر ماه سپتامبر اعلام شد که دولت حدود 3711 اتاق را در 27 هتل به عنوان امکانات قرنطینه برای بیماران بدون علامت کوید و کسانی که علائم خفیف دارند ، اجاره کرده است.

یک برنامه برچسب مشابه در هند با نتایج متفاوت اجرا شد ، زیرا طبق گزارشات ، برچسب ها “استرس و فشار روانی” را برای ساکنین ایجاد می کردند ، که بسیاری از آنها به عنوان یک پیشگیری احتیاط می کردند. برخی از ساکنان برچسبی را که به خانه هایشان چسبانده شده بود ، پاره کردند.

طبق آمار رسمی ، اندونزی یکی از کشورهای مبتلا به ویروس در منطقه است که تاکنون 320564 مورد تایید شده و 11،580 مورد فوتی داشته است. دولت روز پنجشنبه 4850 مورد جدید ویروس را گزارش کرد.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *