جت ها و هلی کوپترهای اسرائیلی برای انتقام حمله موشکی به نوار غزه حمله می کنند – اخبار جهانی RT

هنگامی که جنگنده های اسرائیلی و هلی کوپترهای تهاجمی چندین مکان را در داخل محاصره فلسطین بمباران کردند ، انفجارها آسمان شب را بر فراز غزه روشن کردند. تل آویو گفت این حمله انتقام موشکی است که قبلاً به اسرائیل شلیک شده بود.

گزارشات بمب گذاری اندکی پس از ساعت یک بامداد به وقت محلی در روز جمعه منتشر شد ، شاهدان عینی فیلم های ادعایی مربوط به انفجارها را به اشتراک گذاشتند و ادعا کردند جنگنده های F-16 حمله می کنند.

نیروهای دفاعی اسرائیل (IDF) بمب گذاری را تأیید کرده و گفتند که این بمب گذاری در حال انجام است “واکنش به موشکی که امشب از غزه به اسرائیل شلیک شد.”

هواپیماهای جنگنده و هلی کوپتر برخورد کردند “یک سایت تولید سلاح حماس ، یک تونل قاچاق اسلحه و یک پست نظامی” ارتش اسرائیل در توییتر گفت.

موشکی که ارتش اسرائیل به آن اشاره می کرد عصر پنجشنبه از طرف نوار غزه آمد – در حالی که اسرائیل روز استقلال خود را جشن می گرفت – و به سرزمین خالی از سکنه در حوالی شهر سودروت در جنوب اسرائیل برخورد کرد.

در حالی که تل آویو حمله به جهاد اسلامی فلسطین ، یكی از چندین گروه شبه نظامی كه در خارج از این محاصره فعالیت می كرد را مقصر دانست ، این انتقام جویی بر علیه حماس انجام شد كه مطابق با سیاست اسرائیل بود و این گروه را مسئول هر آنچه در نوار غزه اتفاق می افتد ، دانست.

اخبار مرتبط  "چگونه Assange را تعقیب می کنید و روزنامه نگاران را در همه جا تحت پیگرد قانونی قرار نمی دهید؟" - گرین والت به RT در مورد تهدید روزنامه نگاران در سراسر جهان - RT World News

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *