جدیدترین رادار روسیه می تواند 1000+ سلاح با سرعت بالا و HYPERSONIC را ردیابی کند ، و اکنون در دسترس خریداران خارجی است – RT World News

روسیه پس از پرتاب طیف وسیعی از پرتابه های فوق سریع ، مدعی طلا در مسابقه برای تسلط هیپسونریک بود. اکنون این رادار بی نظیر را برای محافظت در برابر سلاح های مشابه ارائه می دهد – حتی اگر تعداد آنها زیاد باشد.

داشتن تسلیحات تهاجمی بی نظیر – به عنوان مثال موشک های هیپسونریک – می تواند در عصر جنگ مدرن و با سرعت زیاد ، یک بازیگر شود. اما داشتن چیزی که شما را از کسانی که توسط یک مخالف طراحی یا مستقر شده اند ، محافظت می کند ، بسیار مهم است.

روز چهارشنبه ، Rosoboronexport ، آژانس دولتی مسئول تجارت اسلحه گفت ، جدیدترین ایستگاه راداری روسیه قادر به تنظیم این لایحه است. این رادار که آخرین مورد اضافه شده برای خانواده Protivnik (Adversary) است ، به احتمال زیاد به دلیل قابلیت آن می تواند چند سر را به خارج از کشور تبدیل کند. “به طرز مؤثر طیف گسترده ای از اشیاء پرواز موجود و آینده ، از جمله اهداف hypersonic را ردیابی کنید.”

نمای این رادار که در بالای کامیون KAMAZ با موضوع استاندارد نظامی قرار گرفته است ، به اندازه ویژگی های منحصر به فرد آن چشمگیر نیست. آنتن آن به اندازه کافی حساس است تا اهداف را با سرعت 8000 کیلومتر در ساعت (نزدیک به 5000 مایل در ساعت) و با مسافتی تا 450 کیلومتر (280 مایل) پرواز کند.

اخبار مرتبط  متقاطع بلند پروازانه؟ AfD آلمان از منطقه "شنگن پسر" نتانیاهو استفاده کرد "برای حمله به" جهانی گرا "اتحادیه اروپا - RT World News

جدیدترین نسخه از سری Protivnik “می تواند همزمان حداقل 1000 هزار شیء را ردیابی کند” Rosoboronexport فاش کرد و بین هشت کلاس موشک تمایز قائل شد.

این رادار بسیار متحرک است ، به این معنی که خدمه آن می توانند به سرعت در حال حرکت باشند و از ردیابی دشمن در آنچه که به عنوان “تاکتیک-اسکوت-اسکات” در زبان نظامی شناخته می شود ، جلوگیری کنند.

این آژانس امیدوار است که این سیستم توجه کاربران آسیا-اقیانوسیه ، شمال آفریقا و خاورمیانه را جلب کند ، جایی که تجهیزات سخت افزاری نظامی روسیه همیشه مورد تقاضا بوده است.

نیروهای مسلح روسیه در سالهای اخیر استفاده از مدلهای قبلی خانواده Protivnik را به همراه امکانات اولیه هشدار دهنده در سراسر کشور آغاز کرده اند.

به غیر از تجهیزات دفاعی ، روسیه در حال کار بر روی پرتابه های مدرن هایپرسونیک است. برخی مانند گلایدرهای هیپرسونیک آوانگارد (پیشتاز) قبلاً مورد بهره برداری قرار گرفتند ، در حالی که برخی دیگر مانند موشک کروز Kinzhal (Dagger) در حال انجام آزمایشات هستند یا گفته می شود اکنون در کارها قرار دارند.
همچنین در rt.com
“شکارچیان موشکی”: ارتش روسیه دارای رادارهای TWICE AS MANY قادر به ردیابی پرتابه های خفا طوفانی در قطب شمالمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

برای دریافت داستانهایی که رسانه های اصلی به شما نمی گویند ، در خبرنامه RT مشترک شوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *