جراحات متعدد ، تخلیه گسترده به عنوان هتل اسپانیایی که در اثر آتش سوزی استفاده می شود (VIDEOS) – RT World News

هتلی در ماربلا اسپانیا تخلیه شده است و از وقوع چندین فقره زخمی گزارش شده است که پس از وقوع آتش سوزی بزرگ در ساعات اولیه صبح جمعه رخ داده است.

این آتش سوزی در مدت کوتاهی پس از ساعت 6 صبح به وقت محلی ، در میان گزارش های متعدد از شعله های آتش به بالای هتل Sisu Boutique ، فوران کرد. در هنگام استفاده از ساختمان ، فیلم های عینی چشم دوزخی شدید را به دست گرفتند.

آتش نشانان و دیگر اولین پاسخ دهندگان به سرعت در صحنه حاضر شدند و در حین نبرد برای نجات ساختمان ، كوردن امنیتی را راه‌اندازی كردند. آنها موفق شدند آتش را با موفقیت خاموش كنند قبل از آنكه هتل و ساختار دیگری در مجاورت آن را به طور كامل بخورند.

اخبار مرتبط  اعتراض پلیس در پاریس را تماشا کنید پس از وعده دولت ماکرون برای کاهش لایحه امنیتی ممنوعیت فیلمبرداری از افسران وظیفه - اخبار جهانی RT

شهردار ماربلا ، آنجلس مونوز ، از نخستین پاسخ دهندگان بخاطر واکنش سریع صاعقه در کنترل و خاموش کردن حریق قبل از اینکه گسترش یابد و خراب شود ، تشکر کرد.

در حالی که در این آتش سوزی چندین زخمی گزارش شده است ، مقامات هنوز وضعیت افراد آسیب دیده را تأیید نکرده اند. اعتقاد بر این نیست که هرکدام در زمان نوشتن در وضعیت تهدیدآمیز زندگی هستند.
همچنین در rt.com
تماشای: اسپانیا جنوبی که توسط تگرگ های اندازه گلفبال واقع شده است ، باعث ایجاد سیل های فلش شده استمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *