جرثقیل غول پیکر در حیاط کشتی سازی هند سقوط کرد و حداقل 11 نفر را کشته (عکس ، VIDEOS) – RT World News

حداقل یازده نفر کشته شدند پس از سقوط یک جرثقیل بزرگ صنعتی در یک کارخانه کشتی سازی در هند. براساس گزارش ها ، کارگران نجات همچنان در تلاشند تا آنهایی که در این زباله ها گرفتار شده اند را نجات دهند.

یک فیلم کوتاه نشان می دهد که جرثقیل زرد سنگین در کارخانه کشتی سازی هندوستان در ویساخاپاتنم در حال سقوط در کنار آن است و به هنگام سقوط ، شکاف هایی از گرد و غبار ایجاد می کند. رسانه های محلی به نقل از یک رهبر اتحادیه کارگری گفتند که جرثقیل در هنگام فروپاشی تحت آزمایش بار قرار گرفت.

چندین جسد قبلاً از زیر آوار بیرون کشیده شده اند و آمبولانس ها برای آماده سازی بازماندگان به بیمارستان در حال آماده باش هستند. مقامات هنوز در تلاشند تا تعیین كنند كه در هنگام وقوع این سانحه چه تعداد از افراد در محل كار بوده اند و طبق گزارش ها هشدار داده اند كه تعداد تلفات می تواند افزایش یابد. اولین پاسخ دهندگان در صحنه هنوز سعی در آزاد کردن کارگران به دام افتاده دارند.

اخبار مرتبط  دست کم 26 کشته پس از زمین لرزه ای به بزرگی 6.2 ریشتر در اندونزی ، بیمارستان و فرمانداری را مسطح می کند (عکس ، ویدئو) - RT World News

عکس های به اشتراک گذاشته شده توسط سخنگوی حزب حاکم برهاتیا جناتا نشان می دهد کارگرانی که در حال قتل عام حاصل از آن هستند بازرسی می کنند.

این سانحه پس از فروپاشی دو ساختمان در بمبئی ، دو هفته رخ می دهد و در نتیجه حداقل چهار نفر کشته شدند.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *