جستجوگران در حین عملیات برای یافتن جت هواپیمای بوئینگ گمشده در اندونزی ، آوار پیدا کردند – اخبار جهانی RT

پرسنل خدمات اورژانس اندونزی در جستجوی هواپیمای مسافربری بوئینگ گمشده ای که بیش از 50 نفر را در خود حمل می کرد ، در خلیج جاکارتا آوار پیدا کردند.

سازمان آتش نشانی و آتش نشانی استانی جاکارتا در حساب توئیتر خود اعلام کرد که جستجوگران با جستجوی هواپیمای Sriwijaya Air که بلافاصله پس از عزیمت روز شنبه از جاکارتا ارتباط خود را با مقامات هواپیمایی قطع کرده ، آوارهایی را پیدا کرده اند که با عصبانیت منطقه را جارو می کنند.

تصاویر موجود در شبکه های اجتماعی نشان می دهد جستجوگران سیمها و سایر تکه های مواد را که در حین عملیات در خلیج شناور بودند ، در دست گرفته اند.

«پرواز هواپیمای سریوویایا ایر 182 قطع ارتباط شد. در منطقه ای که ارتباط هواپیمای جاکارتا – پونتیاناک قطع شده بود ، چندین بقایا پیدا شد. امیدوارم به زودی شما را ببینم. رفت و برگشت ادامه دارد “ آتش نشانی و خدمات امداد و نجات در توییتر خود نوشتند.

اخبار مرتبط  تیم جهانی WHO در مورد منشاء کروناویروس برای همکاری با دانشمندان چینی در ووهان - RT World News

این هواپیما از جاکارتا ، پایتخت اندونزی به پونتیاناک در استان کالیمانتان غربی در حرکت بود و اندکی پس از پرواز در روز شنبه ارتباط خود را قطع کرد. رسانه های محلی گزارش می دهند که 56 مسافر در هواپیما بوده اند.
همچنین در rt.com
عملیات جستجو پس از قطع ارتباط جت اندونزیایی با بیش از 60 نفر آغاز شدفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *