جلسه مجازی پارلمان مجازی آفریقا در زوم بمباران PORN – RT World News

مجلس ملی آفریقای جنوبی بی نظیر “بزرگنمایی بمباران” صبح پنجشنبه ، هنگامی که یک هکر صفحه نمایش قانونگذاران را با پورنو غرق کرد. متکلمان همچنین نژادپرستانه سخنگوی مجمع ، تندی مودیس را مورد سوء استفاده قرار دادند.

سیاستمداران فقط 50 ثانیه از اولین مورد در دستور کار بودند ، اندکی پس از ساعت 9 بامداد صبح پنجشنبه ، هنگامی که شلاق رئیس ناتاشا ماززون را در حین میانه حکم قطع کرد ، در حالی که بحث در مورد چگونگی انجام جلسات مجازی آینده در پارلمان بود.

“این دقیقاً همان چیزی است که من در مورد زوم گفتم!” بلندگو شوکه شده Modise ، با اشاره به جلسه قبلی پارلمان مجازی آفریقای جنوبی که در همان سیستم عامل هک شده بود.
همچنین در rt.com
“رقص دامپزشکی Covid-19 همه گیر”: چرا بستر پرداخت پورنو OnlyFans به طور ناگهانی بسیار محبوب استتصاویر و فیلم های مستهجن بیشتر در صفحه نمایش ها پخش می شد به عنوان قانونگذاران تلاش می کردند تا از شوک و انزجار آشکار نگاه خود را از بین ببرند. این جلسه 4.5 دقیقه قبل از تصمیم گیری مبنی بر کوتاه شدن روند رسیدگی به طول انجامید. همانطور که پرده رو به رو شد ، صدای یک مرد شنیده می شود که اظهارات نژادپرستانه و توهین آمیز جنسی در Modise داشت.

اخبار مرتبط  گزارش شده است که افراد مسلح به بیمارستان MSF در کابل حمله می کنند ، بمبگذاری انتحاری و تیراندازی گزارش شده است - RT World News

این جلسه بعداً در همان روز مجدداً بازسازی شد زیرا آفریقای جنوبی همچنان برای مهار شیوع تاجی تحت فشار شدید قرار دارد.

در همین حال ، زوم به دلیل عدم امنیت ظاهری خود مورد انتقاد گسترده قرار گرفته است ، که منجر به شیوع این روند “بمباران زوم” شده است ، که در آن مهمانان ناخوانده از طریق زوم به طور تصادفی تماس می گیرند.

یک نشست مجازی که در ماه آوریل توسط کمیسیون انتخابات ایالت ایندیانا ایالات متحده برگزار شد نیز با محتویات جنسی زوم بمباران شد ، این بار توسط یک هکر خودارضایی.
همچنین در rt.com
‘چشمانم! چشمان من! ‘: کمیسیون انتخابات ایندیانا در حین فیلمبرداری گروهی از فیلم های پورنو متحیر شددر هفته های اخیر جهان به سکوهای جلسات مجازی در میان قفل ناشی از کروناویروس تبدیل شده است. از تاریخ 9 ماه مه ، حساب های بزرگنمایی رایگان برای کلیه جلسات به رمزعبور احتیاج دارند ، و از هکرهای ناشایست ناخواسته جلوگیری نمی شود.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *