جمع آوری زباله های پاریس سطل های زباله را می سوزانند و خیابان را در اعتصاب برای شرایط کار مسدود می کنند (VIDEOS) – اخبار جهانی RT

کارگران بهداشت در پاریس روز سه شنبه در پایتخت فرانسه اعتصاب کردند و ضمن اعتراض به بدتر شدن شرایط کار و اصلاح برنامه ریزی شده در بخش خود ، سطل آشغال را روشن کردند.

اتحادیه خدمات عمومی برای روز سه شنبه تظاهراتی ترتیب داد ، با اینكه تعداد زیادی از كارگران خیابانی را در نزدیكی بخش نظافت شهر مسدود كردند ، سطل های زباله را سوزاندند و اسناد را از پشت بام پرتاب كردند.

از 4،900 جمع کننده زباله و 200 کارگر فاضلاب شهر ، 20٪ اعتصاب کردند.
همچنین در rt.com
گاز اشک آور در مقابل سنگها: اعتراضات ضد بازنشستگی و اعتراض جلیقه زردها در فرانسه گرم می شود (VIDEOS)معترضین می گویند آنها “شایسته حداقل شناخت” با استناد “یک ترس واقعی از سلامتی” بیش از شرایط کار آنها و به ویژه توجه داشته باشید که “لباس های محافظ” و کارگاه های نگهداری دیگر از حد استاندارد برخوردار نیستند.

کارگران همچنین شکایت داشتند که پاداش هایی که در اولین قفل اعطا می شد ، اکنون به خصوص با توجه به خطرناک بودن سلامتی کنار گذاشته می شود. “از زمان آغاز بحران سلامت در فرانسه ، 397 نفر از همکاران ما آزمایش Covid مثبت داشته اند و 25 نفر از آنها در بیمارستان بستری شده اند ،” طبق گفته Régis Vieceli ، نماینده اتحادیه CGT برای جمع آوری زباله.

اخبار مرتبط  پارلمان اسرائیل تشکیل دولت نتانیاهو-گانتز - دولت اضطراری ملی ، - اجتناب از انتخابات چهارم را تصویب کرد - RT World News

کارگران معترض بهداشت نیز با قانونی برای تغییر خدمات ملکی کشور مخالف هستند که زمینه را برای کاهش هزینه های عمومی فراهم می کند و می تواند منجر به اخراج شود. ویچلی گفت ، آنها همچنین نگران هستند كه این شهر در حال حركت به سمت خصوصی سازی سرویس باشد.

از جمله س officialsالاتی که مسئولان شهری هنوز به آن پاسخ نداده اند این است که آیا قصد دارند جمع کننده زباله قرار دهند؟ “تحت نظارت” همانطور که شایعه شده است ، از طریق GPS

اکنون مشخص نیست که این اعتصاب – که خطرات سلامتی پاریس را در مورد 3000 تن زباله که هر روز شهر تولید می کند – تهدید می کند ، مشخص نیست. کارگران بهداشت در ژانویه و فوریه علیه اصلاحات برنامه ریزی شده بازنشستگی اعتصاب کردند و از هفت کارخانه زباله سوز در پاریس شش کارخانه تعطیل شدند.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *