جنسیت و زبان در آلمان پس از تهیه پیش نویس لایحه ای از وزارت دادگستری که فقط از پایان های زنانه استفاده می کند ، تف کرد – RT World News

وزارت کشور آلمان خواستار لایحه ای است که توسط وزارت دادگستری تهیه شده و فقط از پایان های زنانه استفاده می کند ، به دلیل نگرانی هایی که قانون ممکن است به طور انحصاری در مورد زنان در هنگام اجرا اعمال کند ، تجدید نظر شود.

مبارزان در کشور سالهاست که خواستار تغییر سنت متون قانونی با استفاده از نسخه های مردانه کلمات برای پوشش زنان و مردان هستند. سرانجام آنها ممکن است با ظهور پیش نویس قانون جدید در مورد ورشکستگی و تجدید ساختار شرکت که عملکرد را معکوس می کند و به جای آن از پایان نامه های زنانه استفاده می کند ، مورد رضایت قرار گیرند.

کاتجا مست از سوسیال دموکرات ها (SPD) گفت ، حداقل این قانون بحث در مورد زبان برابر جنسیت را در متون قانونی آغاز می کند ، افزود که “یک توپ نورد شده است.” SPD حزب وزیر دادگستری کریستین لمبرشت است که وزارت آن لایحه را تهیه کرد.

با این حال ، وزارت کشور خواستار تجدید نظر در این لایحه در روز دوشنبه شد. سخنگوی استیو آلتر گفت که اعتراض اصلی این است که “این قانون به طور بالقوه فقط برای زنان یا افراد با جنسیت زن معتبر است و به همین دلیل بسیار مغایر قانون اساسی خواهد بود.”

استفاده از a “زنانه عمومی” وی خاطرنشان كرد كه علامت گذاری هر دو زن و مرد به طور كلی مورد قبول عموم نیست. در مقابل ، شکل مردانه است “برای هر دو جنس مرد و زن شناخته شده است.”
همچنین در rt.com
اسپانیا شکاف دستمزد جنسیتی را “ممنوع” می کند زیرا شرکت ها به دلیل عدم اعلام حقوق کارمندان تا 187،000 یورو جریمه می شونداخبار مرتبط  در حالی که سرزمین های فلسطین در حال بستن است - اولین مرگ کروناویروس در غزه تایید شد - RT World News

در مورد قانون جدید ، ولفگانگ اشتایگر ، دبیر شورای اقتصادی حزب حاكم CDU ، گفت كه بازرگانان وقت ندارند “حقه”

او به روزنامه Augsburger Allgemeine گفت ، وزارت دادگستری این قانون را جدی نمی گیرد و خاطرنشان کرد که زمان اساسی برای یک قانون اصلاح شده در زمینه ورشکستگی ضروری است.

سخنگوی وزارت دادگستری گفت که همه پیش نویس قوانین باید “برابری جنسیتی را در زبان بیان کنید” طبق قوانین قانونگذاری ، اما اعتراف کرد که این نسخه بود “هنوز تمام نشده” و قبل از ارائه به کابینه تجدید نظر می شود.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *