جنون ماسک باعث می شود که کنز و کارنس در همه جا کراکر را از یکدیگر بدست آورند (VIDEOS) – RT World News

کارآیی قوانین ماسک های اجباری قابل بحث است ، اما یک سری از فیلم های ویروسی شواهد کافی را ارائه می دهند که نشان می دهد دستورالعمل ها باعث شده است تا سال 2020 به یکی از پوچ ترین و دردناک ترین سال های احمق در حافظه اخیر تبدیل شود.

شلیک پرواز میان مسافر برای مسافران بدون نقاب

آخرین حادثه در حماسه حمله های مربوط به ماسک در پرواز از آمستردام به ایبیزا آغاز شد. طبق گزارش ها ، دو مسافر در پرواز KLM پس از امتناع از پوشیدن ماسک در هنگام سفر به اسپانیا ، جسمی شدند. مسافران و خدمه برای مهار این دو مرد که بنا به گزارش ها مشروبات الکلی بوده است ، با یکدیگر کار کردند.

فیلم هایی از وسایل نقلیه هوایی وسط پرواز مجنون نشان می دهد که چندین مسافر که در فریاد مسافر هواپیما فشرده شده اند ، در حالی که فریاد می زنند و مشت می کنند. این دو مرد که به اعتقاد وی شهروند هلند نیستند ، هنگامی که هواپیما در اسپانیا سقوط کرد ، توسط مقامات بازداشت شدند.

قهوه پرتاب کننده های ماسک کالیفرنیا

به طور مشابه شرم آور روز جمعه در جنوب آفتابی کالیفرنیا اتفاق افتاد که یک زن و شوهر ماسک پوش به دلیل عدم پوشاندن چهره خود ، دو مرد را شلیک کردند. پس از برخی مبادلات گرم ، زنی که با این دو نفر روبرو شد ، قهوه را بر روی یکی از آقایان پرتاب کرد و یک واکنش غیر تعجب آور را که در دوربین گرفتار شد و به صورت آنلاین به اشتراک گذاشت تحریک می کند.

“این گنگ بود ،” مرد فیلمبرداری می گوید وقتی دوستش پوشانده قهوه است ، به سمت همراه مرد زن می رود و ضربات زیادی به زمین می زند. این مرد نقاب دار که پس از لکه دار شدن صورتش خونریزی داشت ، با پلیس تماس گرفت تا از حمله به آنها خبر دهد.

براساس گزارش ها ، این زن و شوهر مجبور شدند عذرخواهی کنند پس از آنکه این دو مرد بدون نقاب فیلم هایی را از درگیری کاملاً قابل اجتناب به مأموران ارائه دادند.

https://www.youtube.com/watch؟v=4CF9hK-sHJM

بدون نقاب نیوجرسی گول محاصره می شود

سه گانه ما از حمله ویروسی در یک فروشگاه Staples در نیوجرسی به پایان می رسد. زنی که ماسک صورت خود را در زیر چانه خود داشت پس از درخواست مشتری دیگری ، به نام مارگوت کاگان 54 ساله ، ماسک صورت خود را در زیر چانه خود آشفته کرد تا صورت خود را به درستی پوشاند.

“من گفتم ،” شما واقعاً باید ماسک خود را بکشید ، “ کاگان ضمن توصیف این درگیری در رسانه های محلی بازگو کرد. “او به من نفرین کرد.”

فیلم های دوربین مدار بسته مبادله ای نشان می دهد که زن قبل از آنکه چوب را به زمین ببندد چوب پیاده روی کاگان را می گرفت. کاگان روی زمین می ماند و عصای خود را در آن زن تکان می دهد ، که قصد دارد از آنجا دور شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=ZK3qtTDhKTA

کاگان درست 4 ماه پیش پیوند کبد دریافت کرده بود و از حمله به لک لک شکسته رنج می برد.

قوانین اجباری ماسک صورت در بسیاری از کشورها و ایالات ایالات متحده به یک موضوع دکمه داغ تبدیل شده است. اعتراضات مربوط به دستورالعمل ها اخیراً هم در لندن و هم در آلمان برگزار شد ، در حالی که کشورهایی مانند هلند تصمیم گرفته اند که شواهد کافی وجود ندارد تا مردم را ملزم به پرداخت پوشش چهره کند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

اخبار مرتبط  چین هند را به نقض مرزهای این کشور متهم كرد و از آن خواست كه نیروها را پس بگیرد - RT World News

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *