جوانان ماهت دار 3 کودک نوپا و 2 کارمند را در کودکستان برزیل می کشند – اخبار جهانی RT

پلیس به رسانه های محلی گفته است یک نوجوان به یک مهد کودک در ایالت سانتا کاتارینا برزیل حمله کرده و سه کودک ، یک معلم و یک کمک آموزشی را قبل از زخمی شدن خود و دستگیری در صحنه کشته است.

در حوالی ساعت 10:35 صبح سه شنبه به وقت محلی ، خدمات اضطراری از مهد کودک سعوداد با حضور کودکان خردسال بین شش ماه تا دو سال تماس گرفتند.

طبق گزارش های محلی ، تماس گیرندگان گفتند كه جوانی كه وارد ساختمان شده بود با یك قمه به افراد داخل حمله می كرد. عامل جنایت قبل از دستگیری موفق به ضربات چاقو چند نفر شد.

همه قربانیان در یک کلاس بودند ، در حالی که معلمان دیگر موفق شدند خود و کودکان را در اتاق های دیگر تحت مراقبت نگه دارند. به گفته سخنگوی پلیس جرونیمو مارچال فریرا ، هنگام حمله حدود 30 کودک در ساختمان بودند.

گزارش شده است که دو نفر از کودکان در محل حادثه جان خود را از دست داده اند ، در حالی که یک نفر دیگر سریعاً به بیمارستان منتقل شده و در مقابل زخمهایشان جان باخته است. اسامی و سن قربانیان اعلام نشده است.
همچنین در rt.com
مادر پس از 3 کودک خردسال با ضربات چاقو در لس آنجلس دستگیر شد ، پلیس معتقد است که او “تنها مظنون” در این پرونده استاخبار مرتبط  مرگ دوم ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو به دلیل ترس از شیوع بزرگ جدید تأیید شد - RT World News

قبل از رسیدن پلیس به محل حادثه ، مهاجم ظاهرا اقدام به خودکشی کرده و خود را به شدت مجروح کرد. وی تحت نظارت پلیس به بیمارستانی منتقل شده است.

انگیزه های این جنایت در حال حاضر مشخص نیست. مهاجم به عنوان یک پسر 18 ساله توصیف شد ، که با دوچرخه به دانشکده پرستاری رسید. پلیس گفت که وی هیچ ارتباط آشکاری با قربانیان و سابقه کیفری قبلی نداشته است.

“این یک تراژدی غیر قابل توضیح است. ما تیم هایی را برای حمایت از خانواده ها جمع می کنیم. این چیزی است که توضیحی ندارد” شهردار Saudades Maciel Schneider گفت.
همچنین در rt.com
مرد روسی که در جریان “درس تیراندازی” مستی به نوجوان معلول تفنگ تحویل داد ، به دلیل مرگ پسر 9 سال در زندان محکوم شددر یک بیانیه ارسال شده در توییتر ، فرماندار ایالت ، دانیلا راینهر او را ابراز کرد “غم و اندوه عمیق” بیش از فاجعه و سه روز عزاداری را به یاد قربانیان اعلام کرد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *