جو بایدن برگه خالی نیست ، ممکن است به سیاست های جنگ طلبانه ای که قبل از سال 2016 توسط ایالات متحده انجام شده بود بازگردد – معاون رئیس سابق سازمان امنیت و همکاری اروپا در RT – اخبار جهانی RT

ویلی ویمر ، معاون سابق رئیس سازمان امنیت و همکاری اروپا ، هشدار داد ، “یک فرصت خوب” وجود دارد که ایالات متحده به سیاست جنگ های خارجی تحت حکومت جو بایدن بازگردد ، که این آشتی با اتحادیه اروپا را غیر ممکن خواهد کرد.

ویمر به RT گفت ، دلایل اصلی رای گیری چهار سال پیش آمریکایی ها به دونالد ترامپ خستگی آنها از جنگ های مداوم توسط کشورشان و فروپاشی اقتصاد و زیرساخت ها در ایالات متحده بود.

ترامپ به قول خود عمل کرده و درگیری خارجی جدیدی را آغاز نکرده است ، اما اگر عضوی از حزب دموکرات در کاخ سفید ، معاون سابق سازمان امنیت و همکاری اروپا (OSCE) باشد ، این مسئله ممکن است تغییر کند. مجلس پارلمان گفت.

جو بایدن یک برگ سفید خالی نیست – او نماینده حزب دموکرات است که در دهه 1990 منشور سازمان ملل را تخریب کرد.

این پیشکسوت سیاسی آلمان بمباران یوگسلاوی به رهبری آمریکا توسط بیل کلینتون ، رئیس جمهور دموکرات ، در سال 1999 توسط ناتو را به خاطر آورد. وی همچنین اشاره کرد که “در ریاست جمهوری [Barack] اوباما ، بایدن معاون رئیس جمهور بود و کاملاً مطابق با جنگهای هواپیماهای بدون سرنشین اوباما و جنگهای خاورمیانه بود ، بنابراین احتمال زیادی وجود دارد که جو بایدن به همان روشی که حزب دموکرات در دهه 1990 و در زمان اوباما انجام داد ادامه دهد. “ قبل از سال 2016

“و بازگشت به قبل از 2016 به معنای بازگشت به جنگ است” برای ایالات متحده ، ویمر استدلال کرد.
همچنین در rt.com
دولت بایدن ادغام در دنیایی که ترامپ تغییر داده دشوار استروابط واشنگتن و بروکسل به دلیل درخواست های وی از کشورهای اتحادیه اروپا برای کمک های مالی بیشتر به ناتو و همچنین فشارهای سیاسی و اقتصادی بر این بلوک برای توقف معاملات با روسیه و چین ، در واشنگتن و بروکسل بدتر شده است.

اخبار مرتبط  وزیر اوسی به ژورنال های خارجی در مورد "دیدگاه مورب" درگیری جاسوسی با پکن هشدار داد ، زیرا پلیس مخالفان قفل در خانه را خرد می کند - RT World News

امید که همه چیز تحت نظر بایدن بهتر شود ، از بین خواهد رفت ، “تا زمانی که ایالات متحده و ناتو به منشور سازمان ملل برنگردند ،” 77 ساله ، که همچنین به عنوان وزیر امور خارجه وزیر دفاع آلمان خدمت می کرد ، گفت.

با این حال ، وی خاطرنشان كرد كه اگر اقتصاد فعلی آمریكا كه به شدت تحت تأثیر ویروس كرونا قرار گرفته بود ، حتی اگر بیدن اجازه دهد به سیاست تهاجمی كه دموكرات ها پیگیری می كردند ، بازگردد ، هنوز جای سوال دارد.

برخلاف صدراعظم آلمان ، آنگلا مرکل ، که پیش از این بایدن را به خاطر ضرب و شتم ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به وی تبریک گفته بود ، ویمر معتقد است که دیگران “باید بسیار تبریک بگویم.”
همچنین در rt.com
رهبران اروپا پس از اعلام پیروزی جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ، جو بایدن را تبریک می گویندکاندیدای حزب دموکرات روز شنبه پس از آنکه چندین شبکه تلویزیونی بزرگ پیش بینی کردند که وی در مسیر گرفتن بیش از 270 رأی انتخاباتی مورد نیاز برای کسب ریاست جمهوری پس از چهار روز شمارش آراse متشنج در چندین ایالت میدان جنگ ، خود را برنده اعلام کرد

“این کاملا غیرمعمول است … که نتیجه یک انتخابات توسط یک خبرگزاری یا یک کانال خبری اعلام می شود. ما از … در همه کشورهای خود که متعلق به سازمان امنیت و همکاری اروپا هستند استفاده می شود ، کمیته های انتخاباتی داریم که نتایج را اعلام می کنند. و این هنوز در ایالات متحده انجام نشده است “ وی به توصیف وقایع پیرامون انتخابات آمریکا اشاره کرد “باور نکردنی.”

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *