جک ما علی بابا دستور داد که پس از شکایت کارمند سابق در مورد ادعای سانسور و اخبار جعلی ، به دادگاه هند مراجعه کند – RT World News

جک ما ، مدیرعامل علی بابا ، به دادخواستی توسط یک کارمند سابق هندی که ادعا می کند محتوای سانسور برنامه های تلفن همراه این شرکت است ، کشیده شده است. این پرونده پس از آن رخ می دهد كه هند ممنوعیت گسترده ای را برای برنامه های چینی اعمال كرد.

یک دادگاه ولسوالی در گورگورام ما را در این پرونده احضار کرده است که مربوط به دو برنامه کاربردی موبایل Alibaba ، UC News و UC Browser است. مطابق پرونده های دادگاه که توسط رویترز مشاهده شده است ، یک کارمند سابق UC وب Alibaba ، که برنامه ها را توسعه داده است ، ادعا می کند که محتوای سانسور کننده این شرکت به عنوان شرم آور برای چین تلقی می شود و از خدمات تلفن همراه آن برای پخش اخبار جعلی طراحی شده است. “برای ایجاد آشفتگی اجتماعی و سیاسی.”

این دادخواست ادعا می کند که کارمند سابق پس از اعتراض در مورد عملکرد شرکت اخراج شد. شاکی که گفته می شود تا اکتبر سال 2017 به عنوان مدیر همکار در دفتر وب UC در گورگورام کار کرده است ، به دنبال خسارت 268،000 دلار است.

نمونه هایی از داستان های دروغین ادعایی که توسط برنامه های UC منتشر شده است ، شامل گزارش سال 2017 مبنی بر ممنوع شدن 2،000 روپیه و همچنین یک سرخط حیرت انگیز از سال 2018 بود که می گوید جنگ بین هند و پاکستان در جریان بوده است. هیچ یک از داستان ها درست نبودند ، اگرچه صحت محتوای UC گفته شده نمی تواند به طور مستقل تأیید شود. این دادخواست همچنین به “لیست کلمات حساس” می پردازد که گفته می شود کلمات کلیدی در هندی و انگلیسی سانسور شده است “مرز هند و چین” و “جنگ چین و هند.”
همچنین در rt.com
هند ممنوعیت Huawei و سایر شرکت های چینی را از دریافت 5G کشور در نظر گرفته استاخبار مرتبط  مقاله ای که با حمایت مالی بیل گیتس در گاردین تأمین شد ، کار کودکان ممکن است خوب باشد - RT World News

رئیس ریاست درخواست کرده است كه كارشناسی ارشد و چند تن دیگر از مدیران علی‌بابا هفته آینده در دادگاه یا از طریق وكیل ظاهر شوند. UC هند از اظهار نظر در مورد این پرونده خودداری کرد اما تأکید کرد که شیوه های تجاری آن است “مطابق با قوانین محلی.”

این دادخواست چند هفته پس از آنكه هند UC News و UC Browser و ده ها برنامه چینی دیگر را با استناد به نگرانی های امنیتی درباره یك ممنوع اعلام كرد ، صورت می گیرد. لیست سیاه شامل برنامه محبوب رسانه های اجتماعی چینی TikTok است.

دهلی نو در پی درگیری کشنده مرزی بین دو کشور شروع به سرکوب عملیات تجاری چین در این کشور کرد. درگیری 15 ژوئن در دره گالوان در منطقه لاداخ هند ، 20 سرباز هندی را کشته و همچنین منجر به تلفات چینی ها شد. اگرچه هر دو طرف برای تشدید تنش های نظامی تلاش کرده اند ، پکن به شدت اعتراض خود را نسبت به مجازات اقتصادی اعلام کرده و اظهار داشته است که شرکت های چینی در هند باید رعایت شود.
همچنین در rt.com
علی بابا فیس بوک را به عنوان ششمین شرکت با ارزش در جهان از بین بردمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *