جیب زدن بدون شلوار! سیاستمداری که با حضور در پارلمان اروپا با لباس زیر در جریان VIDEO گرفتار شد – RT World News

سیاستمدار ایرلندی لوک ‘مینگ’ فلاگان با فیلمبرداری با حضور در کمیته پارلمان اروپا در زیر شلوارهایش فیلمبرداری کرده است که مصیبت ها را در ارتفاعات فوق العاده جدید فوق العاده گرفته است.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی به دلیل همه گیر شدن کروناویروس در بحث های پارلمان اروپا از طریق لینک ویدیویی شرکت کرده اند. روز سه شنبه کمیته کشاورزی و توسعه روستا با سرعت عابر پیاده در حالی که فالانگان ناگهان روی صفحاتی که همه تماشا می کردند ، بر روی صفحه نمایش قرار گرفت و همه در حال تماشای آن بودند.

به نظر می رسید که سیاستمدار هنگام سؤالهای خود به رئیس ، از نیمه دوربین در معرض نمایش خود بی خبر بود.

“بسیار ممنون کمیسر هان. بدیهی است که در همه زمان ها ما باید سعی کنیم حداکثر ضربات را به دست آوریم. “ نماینده پارلمان ایرلند گفت:

“در کشورهایی مانند ایرلند که مردم با پرداخت هزینه های کمتری روبرو هستند ، این کشاورزان حتی بیشتر رنج می برند.” او اضافه کرد.

اخبار مرتبط  فرد گروگانگیر که خواستار آزادی sur تسلیم فلسطینی ها به پلیس در Le Havre فرانسه بود - RT World News

به نظر می رسید که این صحنه برای مفسرانی که کلمات فلاناگان را ترجمه می کردند بیش از حد باشد ، زیرا شنیده می شد که هنگام مبارزه با خنده تلاش می کنند.

هنگامی که فلاناگان سهم خود را پایان داد ، رئیس کمیته عضو پارلمان اروپا ، نوربرتد لینز را می توان در حالی که او از ایرلندی بخاطر اظهار نظرهایش تشکر می کرد ، احساس خنجر کرد.
همچنین در rt.com
برنامه نجات اتحادیه اروپا با چشم انداز گران قیمت Covid-19 به احتمال زیاد فقط باعث افزایش سنگر بین شمال و جنوب خواهد شداین سیاستمدار خارق العاده ایرلندی ، که از مدتها پیش به عنوان “مینگ” شناخته می شد ، زیرا ریش خود را در راه مینگ بی رحم از طنز فلش گوردون سبک می کند ، این واقعه را در توییتر روشن کرد و توضیح داد که او تازه از فرار برگشته است. .

وی دو دقیقه قبل در پیراهن بود. تصمیم به قرار دادن [a] پیراهن برای نگاه محترمانه! که واقعاً خوب کار کرد ، “ او نوشت.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *