جیره بندی فروش الکل بر اساس SURNAMES به زودی می تواند چیزی در آفریقای جنوبی باشد زیرا قانون “خشک” خود را کاهش می دهد – RT World News

آفریقای جنوبی که سخت ترین محدودیت های Covid-19 را دارد و قرار است آنها را آرام کند ، از جمله ممنوعیت فروش الکل. خرده فروشان برای جلوگیری از یورش هجوم خریداران بوز ، آنچه را که یک طرح عجیب به نظر می رسد ، پیشنهاد می دهند.

پیش بینی می شود که الکل از اول ژوئن ، در بازار خشک آفریقای جنوبی باران ببارد ، وقتی دولت قرار است محدودیت های مربوط به کوروی ویروس را تا حدودی برداشته شود. ممنوعیت پتو برای فروش الکل و دخانیات اواخر ماه مارس اجرا شد.

پیش نویس برنامه دولت اجازه می دهد تا فروشگاه های مشروبات الکلی از دوشنبه تا چهارشنبه بین 8 صبح و 12 عصر فعالیت کنند. با این حال ، خرده فروشان می ترسند که ممکن است فروشگاه ها توسط مشتری های شرور و عصبانی از بین بروند (و احتمالاً ربوده شوند).
همچنین در rt.com
“این یک کمک مالی به کشور است”: هندی ها وقتی صف خارج از مغازه های مشروبات الکلی را می گیرند 70٪ CORONAVIRUS TAX را کاهش می دهند (عکس / ویدیو)ساعت کاری محدود “به ناچار شرایطی را برای ایجاد فشار در شرایطی ایجاد می كنید كه مشتریان در صف های گسترده در خیابان ها بایستند و هنگام رسیدن ساعت 12:00 به نا امیدی و حتی خشونت و غارت احتمالی بپردازند. آنها حتی هنوز وارد محوطه نشده اند.” اتحادیه معامله گران مشروبات الکلی آفریقای جنوبی (LTASA) هشدار داده است ، و افزود که خرده فروشان قبلاً از افزایش استراحت و سرقت توسط افراد مخصوصاً تشنه خبر داده اند. “بسیاری از فروشگاه های اعضای ما قبلاً متحمل خسارات قابل توجهی شده اند.”

LTASA لیست پیشنهادات خود را فهرست کرده است و بینش خود را در مورد چگونگی رفع فشار ممنوعیت کمتر می کند. این انجمن پیشنهاد کرد ساعتهای افتتاحیه را از دوشنبه تا جمعه 9 صبح تا 6 بعد از ظهر تمدید کند. روز شنبه ، فروشگاه ها باید از 9 صبح تا 4 بعدازظهر مجاز به فعالیت باشند. خواهد شد “کاهش احتقان و خطرات احتمالی مرتبط با ایمنی کارکنان و مشتری ،” LTASA معتقد است ، و همچنین به خرده فروشان زمان برای استراحت دوباره می دهد.

اخبار مرتبط  مخازن برای گرفتن! کوهنوردان اسرائیلی مخازن جنگی رها شده ، قفل شده و بارگذاری شده در بلندی های جولان را کشف می کنند - RT World News
همچنین در rt.com
زمان تحمل آن که آخرین باریک استوک است. زمان بسیاری از میخانه های ایرلند در میان فاجعه Covid-19 استنکته خاص ، با این حال ، یک روش پیشنهادی برای کاهش بار مشتری در هفته اول – بر اساس نام خانوادگی است. خریداران که نام دوم آنها با نامه بین الف و م آغاز می شود ، باید روزهای دوشنبه و چهارشنبه مشروبات الکلی بخرند ، در حالی که افراد کم بختی که نام خانوادگی آنها با حروف N به Z شروع می شود ، باید این کار را روزهای سه شنبه و پنجشنبه انجام دهند.

تمام مشتریان برای اثبات اینکه واجد شرایط خرید هستند ، باید شناسنامه خود را ارائه دهند. با این وجود ، یک استثنای عجیب و غریب برای “مشتریان پرخطر” که از فروشگاه ها خدمات اولویت دریافت می کنند وجود دارد.

تاکنون هیچ نشانی در مورد پذیرش پیشنهادات LTASA توسط دولت قبل از روز مبارک 1 ژوئن منتشر نشده است.
همچنین در rt.com
اثر غیر منتظره؟ روس ها از خوردن شیرین و شیرینی خودداری می کنند زیرا Covid-19 باعث ضربات سالم در زندگی می شودمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *