جی کی روولینگ از تعظیم و عذرخواهی از “مافیا بیدار” در موضع ترنسجندر خودداری کرد – RT World News

نویسنده “هری پاتر” در نامه ای سرگشاده به اتهامات مربوط به ترانسفوبیا پاسخ داد و دلایل نگرانی از “فعالیت فعال سمی” و ترسیم یک بهمن تازه از انتقادات را نشان داد.

وی گفت: “من می دانم وقت آن رسیده است كه خودم را در مورد مسئله ای كه سمیت است توضیح دهم. من این را بدون هیچ تمایلی می خواهم به آن سمیت اضافه کنم ، “ رولینگ در ابتدای مقاله 4000 پلاس خود ، که در روز چهارشنبه منتشر شد ، نوشت.

به این رمان نویس لقب داده شده است “TERF” – یک فمینیست رادیکال استثنایی – در چند نوبت ، اخیراً به لطف صدای جیر جیر داستانی که داستانی را مطرح کرده است “افرادی که قاعدگی می کنند ،” در عوض از توصیف افرادی مانند زنان ، خودداری می کند.
همچنین در rt.com
جنگ TERF: چگونه یک صدای جیر جیر از JK Rowling عدم تحمل ستیزه جوی لابی ترانساین موقعیت رولینگ نه تنها توسط فعالان رسانه های اجتماعی بلکه حتی برخی از بازیگران از اقتباس های فیلم از کار او مورد هدف قرار گرفت. این شامل دانیل رادکلیف است که به دلیل بازی در نقش هری پاتر در فیلم ها ، اما واتسون (هرمیون) و ادی ردمیاین (نیوت اسکماندر) از اقتباس های “فوق العاده جانوران” مشهور شد.

اما رولینگ در آخرین مقاله خود می گوید که او “تعظیم نخواهد کرد” به ارسال کنندگان “سو استفاده کردن” راه خود را آنلاین ، اضافه کرد که او نگرانی های جدی در مورد “عمل گرایی ترانس”

“من می دانم که انتقال برای برخی از افراد جنسیت جنسی راه حل خواهد بود ، اگرچه من از طریق تحقیقات گسترده آگاه هستم که مطالعات به طور مداوم نشان داده اند که بین 60-90٪ از نوجوانان بی نظمی جنسیتی از بی نظمی آنها رشد می کند.” او نوشت.
همچنین در rt.com
mansplainer هزاره یا جادوگر رایانه شخصی؟ دانیل رادکلیف سخنرانی JK رولینگ در مورد اینکه چه کسی می شود زن نامیده شود سخنرانی می کنداخبار مرتبط  استرالیا برای تحقیق درباره حمله پلیس آمریكا به روزنامه نگاران خود در اعتراض كاخ سفید خشمگین شد - RT World News

اعتراف كرد كه خودش احساس كرد “بدون جنسی ذهنی” به عنوان یک نوجوان ، رولینگ همچنین از این سؤال می کند که آیا او امروز بزرگ شده است که آیا فعالان می توانند وی را به انتقال متقاعد کنند. او همچنین فاش كرد – هرچند بدون ارائه مشخصات – كه در جوانی مورد آزار جنسی قرار گرفته است.

“زنان باید بپذیرند و بپذیرند كه هیچ تفاوت مادی بین زنان ترانسفر و خودشان وجود ندارد. اما ، همانطور که بسیاری از زنان قبل از من گفتند ، “زن” لباس نیست. “زن” ایده ای در ذهن مرد نیست. “زن” یک مغز صورتی نیست ، مورد پسند جیمی چوس یا هر یک از ایده های دیگر جنسی که اکنون به نوعی به عنوان مترقی مورد استفاده قرار گرفته است. “ او نوشت.

“من از تعظیم در برابر جنبشی که معتقدم به دنبال فرسایش” زن “به عنوان یک طبقه سیاسی و بیولوژیکی است ، آسیب های قابل ملاحظه ای می زند ،” او افزود.

سخنان رولینگ با انتقادات به گوش ناشنوا افتاده است ، زیرا فعالان همچنان به نویسنده در رسانه های اجتماعی ادامه دادند.

“هر کسی که فکر می کند JK Rowling دیدگاه خوب یا هوشمندی دارد ، یک مورون بزرگ f ** king است ،” ستون نویس بیت مک کال توییت کرد.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *