“حالا محمد”؟ به سلامتی بعد از مادام توسو در برلین موم ترامپ را در سطل زباله قرار می دهد … اما همه تحت تأثیر قرار نمی گیرند – RT World News

شعبه برلین از مشهورترین موزه موم جهان ، مجسمه خود را از دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده در یک سطل زباله پر از زباله قرار داده است ، و باعث ایجاد مشت های لفظی آنلاین می شود.

مادام توسو در برلین ، پاسگاه موزه افسانه ای موم لندن ، مجسمه واقعی ماکت ترامپ را روز جمعه در یک زباله دان قرار داد ، ظاهراً در انتظار شکست رئیس جمهوری خواه مقابل جو بایدن ، رقیب دموکرات در انتخابات 3 نوامبر است.

Orkide Yalcindag ، مدیر بازاریابی موزه ، توصیف نامتعارف را به عنوان “نمادین” و “یک اقدام مقدماتی.”

به نظر می رسد که موزه برای تبلیغ این حرکت زحمت زیادی کشیده است ، در حالی که یک عکاس رویترز عکس هایی از کارمندان را که مجسمه خندان ترامپ را در سطل آشغال پر از زباله قرار داده اند ، برداشته است. یک قرمز را دوباره بزرگ بساز” کلاه بیس بال نیز در سطل آشغال ریخته شد.

موزه معمولاً مدل های مومی روسای جمهور ایالات متحده را “دور نمی ریزد” ، حتی پس از ترک دفتر. به عنوان مثال مجسمه آنها از باراک اوباما ، رئیس جمهور سابق ، دست نخورده باقی مانده است.

اخبار مرتبط  آتش سوزی اردوگاه مهاجرنشین پر جمعیت و ویروسی کرونا را در لسبوس یونان پس از اعتراضات به قرنطینه و شرایط زندگی - RT World News

این شیرین کاری که رنگ و بوی سیاسی دارد ، مورد استقبال گسترده رسانه های اجتماعی قرار گرفت. مفسران بیشمار استقبال حرکت به عنوان “کامل” و “جایی که ترامپ به آن تعلق دارد.”

دیگران پیشنهادی که “کل خانواده ترامپ” پس از انتخابات ریاست جمهوری به سمت زباله دان می رفت.

هرچند همه از روی حیله گول نمی زدند.

یکی از کاربران توییتر موزه را مسخره کرد “تفسیر شجاع” و گفت که باید همان شیرین کاری را با مجسمه مومی پیامبر اسلام ، محمد (ص) امتحان کند.

به همین ترتیب مفسران غیر متأثر نظریه پردازی کرد که آلمانی ها از ترامپ به دلیل خواستار پرداخت سهم عادلانه دفاع نظامی خود از ناتو عصبانی بودند و نمایشگاه مواد مخدر را محکوم کردند بی مزه.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *