حتی آلمانی ها به دلیل کلاهبرداری در مورد چندین میلیون کلاهبرداری از آن استفاده می کنند.

مقامات محلی در آلمان پس از کلاهبردارهای ناشناخته که آنها را به فروش می رساندند ، دسته ای از ماسک های صورت را به آنها فروخته اند ، از چهره های قرمز رنگ باقی مانده اند. در همین حال ، سازمان بهداشت جهانی (WHO) می گوید ، این پوشاک در برابر Covid-19 اکثراً بی فایده است.

در میان بحران بهداشت جهانی ، ماسک های صورت به کالایی گرانبها تبدیل شده اند ، کشورهایی که محموله هایی را از زیر بینی های خود می گیرند ، افزایش قیمت ها و بسیاری را برای انواع خانگی انتخاب می کنند. با این وجود ، ذهن جنایتکار راه هایی برای فرو بردن وسایل محافظت از چهره در بازار رو به رو کرده است.

سؤالات دادستانهای آلمان روز سه شنبه گفتند كه نوردراین-وستفالن ، پرجمعیت ترین و یكی از بدترین كشورهای آسیب دیده با كروناویروس است و 2.4 یورو (2.61 دلار) در یك كلاهبرداری در سطح وسیع از كلاهبرداری صورت گرفته است. مقامات ایالتی مبلغ 14.7 یورو جریمه کردند [$15.9] ماه گذشته برای حمل و نقل ماسک در ماه گذشته – اما معلوم است که آنها هرگز وجود نداشته اند.
همچنین در rt.com
رئیس بهداشت عمومی آلمان هشدار داد که خیلی زود صحبت در مورد روند مثبت در مورد عفونت Covid-19 با وجود کاهش آمار ،وجوه به یک شرکت توزیع کننده آلمانی منتقل شد که معتقد است ماسک های خود را از شرکت های مستقر در آسیا تهیه کرده است و ادعا می شود دسته زیادی از تجهیزات محافظ را در انبار موجود است.

این شرکت 2.4 میلیون یورو به صورت پیش فرض پرداخت کرد ، در حالی که 52 وسیله نقلیه برای برداشت محموله در هلند در حالت آماده به کار نشستند. با این حال ، این سفارش هرگز به نتیجه نرسید که “تأمین کنندگان” به زودی ناپدید شدند ، تمام مخاطبین را قطع کردند و به صورت غیر ارتباطی رفتند.

در حالی که مقامات در نوردراین-وستفالن توانستند 13.3 میلیون یورو از این معامله را پس بگیرند ، سرنوشت پرداخت این مبلغ نامشخص است ، در حسابهای بانکی خارجی منجمد شده است ، و مشخص نیست که آیا آلمان قادر خواهد بود وجوه را پس بگیرد.

اخبار مرتبط  جان ترنر ، نخست وزیر کانادا که جانشین ترودو پدر شد قبل از اینکه کمی شکست بخورد ، در 91 سالگی درگذشت - RT World News

در همین حال ، اگرچه ماسک برای پزشکان و پرستارانی که با ویروس در خط مقدم مقابله می کنند ، و همچنین برای افرادی که از قبل آلوده شده اند و مراقبان آنها هستند ، ضروری است ، اما برای افراد سالم تفاوت خاصی ایجاد نمی کند ، به خصوص در خارج از منزل ، WHO در جدیدترین راهنمایی خود گفته است. .

برای افراد سالم استفاده از ماسک تنها نیست “برای ارائه سطح کافی از حفاظت ، کافی نیست” ، اما آن “ممکن است احساس غلط امنیتی ایجاد کند” این سازمان گفت که منجر به نادیده گرفتن سایر اقدامات مؤثرتر از پیشگیری از بیماری ، مانند شستن مکرر با دست یا خودزنی می شود.
همچنین در rt.com
روسیه و چین از کشورهای عضو خود در میان همه گیر Covid-19 دورتر از خود اتحاد کمک می کنند“استفاده گسترده از ماسک های افراد سالم در محیط جامعه با شواهد موجود پشتیبانی نمی شود و عدم اطمینان و خطرات اساسی را به همراه دارد.” سند WHO خوانده شده است.

با این حال ، رهنمودهای WHO با راهنمایی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماریهای ایالات متحده (CDC) برخورد می کند و از آمریکایی ها می خواهد تا صورت خود را بپوشانند. با این حال ، CDC گفت که ماسک های با کیفیت بالا برای کارمندان مراقبت های بهداشتی باید محفوظ باشد ، در حالی که به عموم مردم توصیه می شود دهان و بینی خود را با چیزی – مانند یک تکه پارچه – بپوشانند در حالی که در ملاء عام هستند.

اپیدمی کروناویروس که در سراسر جهان گرفتار شده است ، بیش از 1.4 میلیون نفر در سراسر جهان را درگیر کرده است ، در حالی که بیش از 82000 نفر به این بیماری کشنده مبتلا شده اند. ایالات متحده “رهبر” بدون قید و شرط در همه گیری است ، با نزدیک به 400000 نفر آلوده و بیش از 12000 کشته.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *