حداقل یک کشته در ماندالای در حالی که اعتراضات ضد کودتا در میانمار ادامه دارد (VIDEOS) – RT World News

گزارش شده است که یک حمله کشته شده دیگر در ماندالای ، دومین شهر بزرگ میانمار رخ داده است ، در حالی که نیروهای امنیتی به سمت معترضین معترض به دولت نظامی که بیش از یک ماه پیش قدرت را به دست گرفت ، آتش گشودند.

روز جمعه با درگیری پلیس و تظاهرکنندگان درگیری های مرگبار بیشتری در مردم ماندالای در سراسر کشور صورت گرفت.

“عصر سنگ تمام شد ، ما نمی ترسیم زیرا شما ما را تهدید می کنید ،” معترضین هنگام راهپیمایی در خیابان ها شعار می دادند.

با این حال ، در رسانه های محلی و شاهدان عینی ، در صحنه های یادآور روز چهارشنبه ، مرگبارترین روز از زمان به قدرت رسیدن ارتش در اول فوریه ، نیروهای امنیتی به سمت معترضین تیراندازی کردند و حداقل یک نفر را کشت.

یک روزنامه نگار محلی گفت کو زاو میو ، 27 ساله توسط پلیس ضد شورش کشته شد “هنگام دفاع با اعتصاب” مهندسان “در ماندالای” در حالی که دیگران ادعا می کردند او فقط یک نظاره گر بی گناه است.

“او معترض نبود. او نیز با آنها مقابله نکرد. این تنها پس از پراکنده شدن به دلیل تیراندازی اتفاق افتاد. او به پاك كردن جاده كمك كرد. با وجود هیچ کس در جاده ، وی از ناحیه گردن مورد اصابت گلوله قرار گرفت و درگذشت. ”

اخبار مرتبط  "کنترل كنندگان نخبه" می توانند خود را از اچ آی وی بدون هیچگونه معالجه درمانی درمان كنند ، ادعای تحقیقات بمب گذاری - RT World News

فیلم ها و تصاویر بیشتری در فضای مجازی ظهور کرده اند که تاکتیک های سنگین افسران اجرای قانون را هنگام تلاش برای سرکوب جنبش اعتراضی نشان می دهند.

به نظر می رسد برخی از فیلم ها تلفات بیشتری را نشان می دهد

دست کم 38 نفر در روز چهارشنبه در اثر تیراندازی پلیس به معترضین در سراسر کشور در میان گزارش های بیشمار بیشتر از وحشیگری پلیس جان باختند. موسسه خیریه نجات کودکان گفت: دو پسر 14 و 17 ساله در میان کشته شدگان هستند.
همچنین در rt.com
“دست از قتل و زندانی کردن معترضین بردارید”: رئیس حقوق بشر سازمان ملل خونریزی میانمار را در میان افزایش تعداد کشته شدگان تحت کودتای نظامی محکوم کردکریستین شرنر بورگنر ، نماینده سازمان ملل در میانمار ، گفت که کارشناسان به او گفتند که پلیس احتمالاً از اسلحه های 9 میلی متری ، مهمات زنده استفاده می کند ، زیرا آنها به سمت معترضین شلیک می کنند.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *