حداقل 3 کشته در حین انفجار کامیون نظامی هنگام حمل آتش بازی از کارخانه ترکیه (VIDEOS) – RT World News

یک کامیون نظامی که در حال حمل مهمات منفجر نشده بود ، از محل انفجار یک کارخانه آتش بازی در ترکیه در هفته گذشته ، روز پنجشنبه خود را منفجر کرد و سه نفر کشته و شش نفر دیگر زخمی شدند.

آتش بازی ها و مهمات منفجر نشده به یک معدن منتقل می شوند تا از بین بروند اما وقتی کامیون به مقصد خود رسید ، برخی از آتش بازی ها بدون اخطار منفجر شدند.

فیلم شاهد عینی از صحنه نشان دهنده عواقب این سانحه مرگبار است. ده ها دستگاه خودروی اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.

ساکنان اطراف این انفجار وحشتناک را شنیدند و ابر قارچ گسترده ای را که از کامیون منفجر شده بیرون می آمد ، اسیر کردند.

وی گفت: “انفجاری در کارخانه سنگی که در محله تاسکشیو منطقه سکاریا-هندک انجام می شود ، به دلیل دستورالعمل دادستانی کل رخ داد. سه نفر از پرسنل ژاندارمری ما ، از جمله تیم دفع مواد منفجره ، به شهادت رسیدند و شش نفر از ما پرسنل زخمی شدند ، ” وزارت کشور در بیانیه ای گفت

اخبار مرتبط  تونی آبوت با انتقاد از "دیکتاتوری سلامتی" از قفل شدن Covid-19 ، می گوید "ترس از بیماری" لغو "کاملاً زنده بودن"

این انفجار پس از آن رخ داد كه هفت نفر جان خود را از دست دادند و 126 نفر دیگر نیز در اثر انفجار هفته گذشته در یك كارخانه آتش بازی در استان سناریا زخمی شدند.
همچنین در rt.com
انفجار گسترده در کارخانه آتش بازیهای ترکیه حداقل 7 نفر را کشته و 122 زخمی برجای گذاشت (VIDEOS)فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *