حداقل 30 اتومبیل TORCHED در استراسبورگ ، فرانسه به عنوان شورشگران سالانه خشونت سال نو (VIDEOS) – RT World News

ده ها وسیله نقلیه در سراسر استراسبورگ فرانسه به آتش کشیده شدند ، پس از آنکه گروهی از افراد خرابکار با اجرای قانون منع رفت و آمد در ساعت 8 شب ، به دلیل آتش سوزی سال نو میلادی که در طی تعطیلات گذشته صدها اتومبیل به آتش کشیده شده بود ، به خیابان ها ریختند ، آتش سوزی کردند.

براساس منابع پلیس به نقل از روزنامه فرانسوی Le Figaro ، پنجشنبه شب حداقل 30 وسیله نقلیه در میان آتش سوزی منهدم شد.

“ما در حال حاضر در تعداد مشخصی از وسایل نقلیه سوخته هستیم ،” دفتر Josiane Chevalier ، رئیس منطقه Bas-Rhin ، که شامل استراسبورگ است ، گفت ، و دستگیری های زیادی در طول شب انجام شد.

اتومبیل هایی که در حال سوختن هستند و همچنین ماشین هایی که کاملاً در شعله های آتش فرو رفته اند ، در فیلم های ارسال شده در شبکه های اجتماعی دیده می شوند که در برخی موارد با روشن شدن سوخت خودروها ، صدای انفجارهای مهیبی را به وجود می آورند.

هشدار که هیچ وجود نخواهد داشت “امتیاز” شوالیه گفت که شهر زودتر از روز پنجشنبه به خرابکارها رفت “توانایی داشتن سابقه مشابه سال گذشته را نداریم” و مقامات برای جلوگیری از سوختن اتومبیلها تمام توان خود را به کار بسته بودند.

در سال 2019 ، حدود 220 اتومبیل در شهر در یک رشته تخریب ناپذیر در شب سال نو سوزانده شدند.

علاوه بر منع رفت و آمد در سراسر کشور در ساعت 8 عصر و تعدادی از تعطیلی خیابان ها در استراسبورگ ، آتش بازی برای کل ماه دسامبر ممنوع شده است ، در حالی که پلیس محلی “نیروهای متحرک” که در “مکان های استراتژیک” طبق گفته آنی برگال ، مدیر امنیت عمومی Bas-Rhin در سراسر شهر. در مجموع 100000 افسر و ژاندارم برای اجرای محدودیت ها در سراسر فرانسه مستقر بودند. فروش سوخت در سطح خرده فروشی نیز به طور موقت ممنوع شده است.

اخبار مرتبط  دامپزشکان می گویند ، "CANINE CORONAVIRUS" در پشت شیوع سرفه لانه در کانادا - اخبار جهانی RT

https://www.youtube.com/watch؟v=uhL6gFU40Yw

این اقدامات برای متوقف کردن عصبانیت در پنجشنبه شب بسیار کم بود ، با این حال ، با وجود تعداد زیادی از افراد خرابکار با وجود ممنوعیت عبور و مرور و حضور قابل توجه اجرای قانون ، که شامل یک هلیکوپتر پلیس بود ، به خیابان ها حمله می کردند که در حال توجه به شهر زیر است. به نظر می رسد ممنوعیت آتش بازی نیز تا حد زیادی نادیده گرفته شده باشد ، زیرا در طول شب صدای ترقه و خمپاره می شنید.

بر اساس گزارش رسانه ها ، استراسبورگ تنها شهری نیست که در سالانه آتش سوزی سال نو شرکت می کند ، و سال گذشته در فرانسه به طور کلی رکورد 1،457 خودرو سوخته است. سال قبل 1290 وسیله نقلیه مشعل خورده بود. این تخریب از سال 2005 تاکنون به یک مراسم سالانه در حومه فرانسه تبدیل شده است ، زمانی که آشوب ها به مدت سه هفته در پاریس و دیگر شهرها گرفتار شدند ، ساختمان ها و اتومبیل های بی شماری را در دود فرو برد و منجر به حداقل سه کشته شد.
همچنین در rt.com
‘تحمل صفر’: فرانسه بیش از 100000 پلیس را برای جلوگیری از تخلفات منع رفت و آمد ویروس کرونا در شب سال نو اعزام می کنداین داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *