حرکت کن ، کورو ویروس! دانشمندان هشدار می دهند که بیماری های فضایی می توانند زندگی روی زمین را تهدید کنند – RT World News

محققان دریافته اند که میکروب های فرازمینی خطرناک تر از زمین های زمینی هستند و خطر جدید بیگانگان را در رابطه ما با فضا برجسته می کنند.

در حالی که جهان در حال مبارزه با بیماری همه گیر Covid-19 است ، دانشمندان دانشگاه های آبردین و اکسستر کشف کرده اند که اجساد پستانداران ما فرصتی در برابر میکروب های موجود در فضای بیرونی نخواهند داشت.

در مقاله آمده است كه چگونه سیستم ایمنی بدن پستانداران برای مقابله با میكروب های سایر سیارات مقابله می كند ، زیرا اساساً با آنچه در زمین یافت می شود متفاوت است.

این امر به این دلیل است که اسیدهای آمینه میکروبهای فرازمینی – ساختمانهای کل زندگی – و احتمالاً می توانند با موجودات موجود در سیاره خودمان کاملاً متفاوت باشند.
همچنین در rt.com
نخست وزیر روسیه گفت مسکو چهار واکسن بالقوه Covid-19 را دارد که ثابت شده ایمن است ، تأکید دارد که سیستم مراقبت های بهداشتی می تواند موج دوم را تحمل کنددکتر Katja Schaefer ، از دانشگاه Exeter ، گفت: “ما فرض کردیم که فرم های زندگی که در محیطی از اسیدهای آمینه مختلف تکامل یافته اند ، حاوی ساختار آنها هستند.”

با وجود آب مایع در جهان ، کاملاً ممکن است که میکروب ها در جای دیگری خارج از سیاره توسعه یافته باشند.

اخبار مرتبط  مقامات هندی برای جلوگیری از آزار و اذیت آنها ، خانه های متخلفین قرنطینه را قرار می دهند - RT World News

محققان برای یافتن اینکه آیا میکروب های بیگانه تهدیدی برای بشریت محسوب نمی شود یا خیر ، محققان آزمایش کردند که سلولهای ایمنی پستانداران چگونه در هنگام تماس با اسیدهای آمینه که در کره خاکی کمیاب هستند اما در فضای بیرونی مشترک هستند ، محاصره می شوند.
همچنین در rt.com
دستیابی به موفقیت در ناتوان کننده مبارزه با بیماری ، به عنوان دانشمندان ابزاری برای ویرایش میتوکندری انقلابی ایجاد می کنندآنها پس از آزمایش بر روی موش ها ، که پاسخ ایمنی مشابهی به انسان دارند ، دریافتند که پاسخ ایمنی به تغییرات فرازمینی “با کارایی 15٪ و 61٪ در مقایسه با 82٪ و 91٪ نسبت به حالت عادی” کمتر کارآمد “است.

“بنابراین ما حدس می زنیم که تماس با میکروارگانیسم های خارج از زمین ممکن است یک خطر ایمنی برای ماموریت های فضایی با هدف بازیابی موجودات از سیارات خارج از سیاره و قمرها باشد ،” نتیجه گیری کرد.

این مقاله به پایان بخشیدن به داستان علمی تخیلی سال 1898 “جنگ جهانی ها” HG Wells می پردازد. در آن ، نقش ها برعکس می شوند: مهاجمان بیگانه در اثر بیماری های زمینی که هنوز برای ایجاد مصونیت علیه آنها ناکام بودند ، شکست خورده اند.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *