حریم خصوصی یا حمایت از کودک؟ 7 دولت ، از جمله ایالات متحده و انگلستان ، استدلال می کنند که برنامه رمزگذاری جدید فیس بوک به سود پدوفیل ها است – RT World News

انگلیس و دیگران ، فیس بوک را در مورد برنامه خود برای معرفی رمزگذاری پیام به انتها انتقاد کرده اند ، و استدلال می کنند که این به بچه های آزاده اجازه می دهد آزادانه مواد کودک آزاری را به اشتراک بگذارند ، زیرا میلیون ها نفر به سیستم عامل های غول فناوری نسبت داده می شوند.

غول رسانه های اجتماعی ایالات متحده خود را در مرکز یک جنجال دیگر قرار داده است زیرا گویا هدف آن محافظت از حریم خصوصی میلیاردها نفر است که با استفاده از فیس بوک ، اینستاگرام و واتس اپ در مخالفت شدید انگلیس و ایالات متحده و همچنین سایر موارد برخورد می کنند. کشورها. دولت ها استدلال می کنند که این اقدام می تواند شبکه های اجتماعی را به پناهگاهی امن برای کودکان و تروریست ها تبدیل کند.
همچنین در rt.com
پاکسازی ها آغاز می شود! تحت هیئت نظارت جدید “مستقل” ، فیس بوک و اینستاگرام QAnon و “جنبش های اجتماعی نظامی” را ممنوع می کنندروز یکشنبه ، پریتی پاتل ، وزیر کشور انگلیس ، قطعه ای لعنتی در Sun منتشر کرد ، که می گوید برنامه فیس بوک چنین خواهد کرد “فقط به تروریست ها و کودکان دگرباش کمک کنید” و غول فناوری را متهم کرد که در ارائه هیچ موردی موفق نبوده است “معتبر” استراتژی مبارزه با سو sex استفاده جنسی کودکان. این تغییر باعث می شود “بازیابی مکالمات مجرمانه آنلاین تقریباً غیرممکن است” او به نقل از برخی مقامات نوشت. پاتل استدلال های فیس بوک را “مازاد” خواند و گفت که به سادگی می خواهد “چشم بستن” به “سو abuse استفاده وحشتناک”

هرچند لندن فقط به ارائه نظرات در رسانه های انگلیس اکتفا نکرد. گروه Five Eyes – انگلیس ، ایالات متحده ، استرالیا ، نیوزیلند و کانادا ، که هند و ژاپن نیز به آنها پیوستند – با صدور بیانیه مشترکی خواستار ارائه فیس بوک درب پشتی برای سرویس های امنیتی برای دسترسی به پیام های رمزگذاری شده شد.

“شرکت های فناوری باید سازوکارهایی را در طراحی محصولات و خدمات رمزگذاری شده خود در نظر بگیرند که به موجب آن دولت ها ، با اختیارات قانونی مناسب ، می توانند به داده ها در قالب قابل خواندن و قابل استفاده دسترسی پیدا کنند.” در این بیانیه غول فناوری برای یافتن اطلاعات تشویق شده است “راه حل های مشترک” که ظاهرا از حریم خصوصی و “امنیت عمومی.”
همچنین در rt.com
“قدرت های دیده نشده از زمان بارون های نفتی”: دموکرات ها تهدید به شکستن اپل ، گوگل ، آمازون و فیس بوک می کنند ، Big Tech را به انحصار طلبی متهم می کننداخبار مرتبط  دادگاه فرانسه به آمازون دستور داد كه فعالیتهای انبار را در موارد اساسی تا زمانی كه از حمایت كارگران مطمئن نشود ، محدود كند - RT World News

اهداف فیس بوک برای رمزگذاری کامل ارتباطات در برنامه پیام رسانی و Instagram Direct خود ، علاوه بر رمزگذاری شده WhatsApp ، حداقل از سال 2019 شناخته شده است. محتوای آن

با انتشار اطلاعات خیریه کودکان بنیانگذار کنگره آمریکا که حاکی از آن است که فیس بوک برای 94٪ از کل موارد سو abuse استفاده جنسی کودکان در اینترنت به اشتراک گذاشته شده است ، به گفته شرکت های فناوری ایالات متحده ، سوخت بیشتری به آتش سوخته است. مرکز ملی کودکان گمشده و استثمار شده (NCMEC) در گزارش اخیر خود اعلام کرد ، از تقریباً 17 میلیون گزارش مربوط به توزیع بیش از 69 میلیون تصویر و فیلم سوitation استفاده جنسی از کودکان ، بیش از 15.8 میلیون مورد توسط فیس بوک ثبت شده است.

فیس بوک تاکنون به این آخرین درخواست و درخواست دولتها واکنش نشان نداده است. با این حال ، پیش از این ، این غول فناوری قبلاً وعده داده بود كه قبل از تغییر برنامه ریزی شده ، به دنبال بهبود حمایت از كودك در شبکه های خود باشد.

راه حل های ارائه شده توسط فیس بوک در پاییز 2019 متمرکز بر جلوگیری از تماس پدوفیل ها با قربانیان احتمالی است. همچنین در نهایت شامل بسیاری از روشهای جدید ردیابی است که از جمله علامت گذاری برای شخصی که می خواهد با افراد زیر سن قانونی که آنها نمی شناسند و تجزیه و تحلیل فاصله سنی بین افرادی که به طور خصوصی در سیستم عامل های آن ارتباط برقرار می کنند ، متغیر باشد.
همچنین در rt.com
پیام های شخصی پلیس فیس بوک در واقع کودکان را از شر سو abuse استفاده نجات نخواهد داد ، اما ما را به سال 1984 نزدیک می کندفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *