حزب حاکم هشدار می دهد ائتلاف دولت لهستان ممکن است بر سر لایحه حقوق حیوانات سقوط کند – RT World News

حزب حاکم PiS در لهستان می گوید که ائتلاف ممکن است شکسته شود و پس از آنکه متحدان این کشور از حمایت از لایحه حقوق حیوانات خودداری کردند ، انتخابات را به راه انداخته است. این قانون از تولید خز و تولید گوشت حلال و حلال برای صادرات ممنوع است.

این لایحه در رای گیری در اواخر شب و با حمایت نمایندگان مخالف تصویب شد. حزب حاکم PiS گفت متحدان فوق محافظه کار و معتدل آن ائتلاف خود را به دلیل عدم حمایت از آن به خطر انداخته اند.

“تصمیمات دیروز منجر به شرایطی شد که ما نمی دانیم ائتلاف وجود دارد یا خیر” میشال دورچزیک ، دستیار ارشد نخست وزیر گفت. “یک دولت اقلیت نمی توانست تا پایان دوره خود در قدرت بماند. انتخابات زودهنگام مورد نیاز است “ این مقام رسمی روز جمعه به رادیو عمومی گفت.
همچنین در rt.com
با تشکر ، بروکسل! اکنون لهستان می تواند خط لوله گاز خود را با هزینه مودیان اتحادیه اروپا داشته باشداخبار مرتبط  با ادامه سرکوب اسلامگرایان ، فرانسه گروه مسلمان حامی حماس را منحل خواهد کرد - ماکرون - اخبار جهانی RT

این موضوع به یک آزمایش بزرگ اتحاد برای ائتلافی تبدیل شده است که از سال 2015 قدرت را در اختیار دارد. همه قانونگذاران حزب فوق محافظه کار لهستان متحد با این لایحه مخالفت کردند. اکثر قانونگذاران آکورد – جناح معتدل اردوگاه حاکم – رای ممتنع دادند ، اما آدام بیلان ، عضو پارلمان اروپا در توافق ، معتقد است که کنار گذاشتن ائتلاف خیلی زود است. “انتخابات زودهنگام منجر به قدرت گرفتن چپ می شود” به نقل از وی نقل شد.

لایحه حقوق حیوانات مورد علاقه لهستانی های جوان است. با این حال ، مخالفان درون ائتلاف نگرانند که این امر باعث بیگانگی کشاورزان و آسیب رساندن آنها به مناطق روستایی شود.

لهستان یکی از بزرگترین صادرکنندگان گوشت حلال و کوشر در اروپا است. این کشور همچنین سالانه میلیون ها خز تولید می کند ، در حالی که در این بخش حدود 50،000 نفر مشغول به کار هستند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *