حزب نیوزیلند فیس بوک را به دخالت در انتخابات پس از برکناری از سیستم عامل “اطلاعات غلط” Covid-19 متهم کرد – RT World News

یک حزب سیاسی نیوزیلند ، Advance NZ ، پس از حذف صفحه فیس بوک خود ، به اتهام داشتن دروغ در مورد شیوع کرونا ، گریه کرد. این ممنوعیت فقط دو روز قبل از انتخابات عمومی اعلام شده است.

در بیانیه ای ، فیس بوک گفت که صفحه به دلیل پاک شدن “نقض مکرر” از سیاست خود مبنی بر منع اطلاعات غلط در مورد Covid-19 که می تواند منجر به آسیب جسمی شود.

این اقدام تنها دو روز قبل از برگزاری انتخابات عمومی در نیوزیلند صورت گرفته است. سخنگوی فیس بوک اصرار داشت که این تصمیم مطابق با دستورالعمل های مشخص شده است و انگیزه سیاسی ندارد.

رئیس حزب ، بیلی ته کاهیکا ، در یک پیام ویدیویی ارسال شده به اینستاگرام توضیح داد که صفحه Advance NZ در حالی که حزب میزبان پخش مستقیم در سیستم عامل بود ، بسته شد. وی این حرکت را چنین توصیف کرد “حیرت انگیز” و تهدید به “نیوزیلند دموکراتیک”

ته کاهیکا در بیانیه ای فیس بوک را به دلیل محکوم کردن “دخالت در انتخابات” و استدلال کرد که حزب او بوده است “با شجاعت از رویکرد دولت در مورد Covid-19 س questionال می کنید.”

سکوی حزب شامل لیستی از مسائل مربوط به ویروس کرونا است ، از جمله مخالفت جدی با واکسیناسیون اجباری ، و خواستار ایجاد یک هیئت مشاوره پزشکی مستقل از سازمان بهداشت جهانی (WHO).

اخبار مرتبط  ایالات متحده ادعا می کند چین "دانشمند جاسوسی نظامی" را در کنسولگری SF پنهان کرده است. پکن آن را آزار و اذیت ناشی از تعصب خواند - RT World News

این اولین اجرای Advance NZ با فیس بوک نیست. ماه گذشته ، به دنبال شکایاتی که کلیپ به اشتباه دولت نیوزیلند را به قانونگذاری برای واکسیناسیون اجباری متهم کرد ، این پلت فرم ویدیویی را که حزب ارسال کرده بود حذف کرد.
همچنین در rt.com
جک دورسی ، مدیر عامل توییتر ، “ارتباط ضعیف” را در حذف داستان بایدن مقصر دانست و رسوایی “سانسور” Big Tech را کوچک جلوه داددر حال حاضر این حزب حدود یک درصد رای گیری می کند.

حذف صفحه این حزب در حالی است که بحث در مورد نقش سیستم عامل های رسانه های اجتماعی در انتخابات افزایش می یابد. فیس بوک به دلیل ارتش خود مورد انتقاد گسترده قرار گرفته است “جستجوگر واقعیت” که بسیاری از افراد با استدلال در مورد ابتکار عمل برای سرکوب سخنرانی های ناخواسته سیاسی ، در این سایت مطالب پلیس را وارد می کنند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *