حساب های اوباما ، مسک و دیگران برای استفاده در کلاهبرداری بیت کوین هک شدند زیرا کارمندان به دلیل فریب “نیزه فیشینگ” – Twitter

توییتر فاش کرده است که بیش از 100 حساب از جمله افراد مشهور در اوایل این ماه مورد هدف قرار گرفتند زیرا کارمندان این شرکت در دادن اعتبارنامه پشتیبانی خود به کلاهبرداران آنلاین فریب خورده بودند.

متجاوزان “تعداد کمی از کارمندان را از طریق حمله فیشینگ تلف نیز هدف قرار داد ،” توییتر در بروزرسانی امنیتی خود گزارش داد.

فیشینگ نیزه روشی رایج است که توسط مجرمان سایبری برای سرقت اطلاعات شخصی استفاده می شود. کلاهبرداران ایمیل می فرستند ، و به عنوان یک نهاد قانونی – که معمولاً یک شرکت ، آژانس یا سازمان های غیر دولتی موجود است – قربانیان را برای تسلیم کلمه عبور ، شماره کارت های اعتباری و سایر داده های حساس ، ارسال می کنند.

حمله فیشینگ در توییتر به هکرها امکان سرقت را داد “اعتبار” از کارمندان با دسترسی به “ابزار پشتیبانی حساب” ، شرکت گفت از آنجا ، جنایتکاران 130 اکانت توییتر را هدف قرار دادند. آنها از 45 پروفایل ربوده شده توییت کردند ، به DM 36 دسترسی پیدا کردند و داده ها را از هفت بار بارگیری کردند.

اخبار مرتبط  برج سائورون یا کلاه پاپ؟ طراحی PS5 که به تازگی منتشر شده است ، به استهزاء گسترده آنلاین - RT World News منجر می شود
همچنین در rt.com
توییتر تأیید کرده است که هکرها پیام های خصوصی 36 کاربر VIP را با نقض گسترده می خوانند و امیدوار است که فقط یک “مقام منتخب” در بین آنها وجود داشته باشددر 15 ژوئیه ، کلاهبرداران حساب های رئیس جمهور پیشین آمریکا ، باراک اوباما ، نامزد ریاست جمهوری آمریکا ، جو بایدن ، میلیاردرها بیل گیتس ، جف بزوس و الون ماسک ، خواننده رپ ، کانی وست و همسرش ، مدل کیم کارداشیان را در میان افراد دیگر ربودند. هکرها توییتهایی را منتشر کردند که از طرح رمزنگاری رمزنگاری می کردند و طبق گزارش ها موفق شدند بیش از 100000 دلار کمک مالی بیت کوین جمع کنند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *