“حملات تروریستی رادیکال اسلامی” باید متوقف شود! ترامپ پس از حمله به کلیسای نیس از توئیت حمایت از فرانسه – RT World News

دونالد ترامپ پس از حمله وحشیانه که منجر به کشته شدن سه نفر در داخل کلیسایی در نیس شد ، با حمایت از فرانسه توئیت کرد و خواستار پایان فوری حملات تروریستی “رادیکال اسلامی” شد که به گفته وی هیچ کشوری نمی تواند برای مدت طولانی تحمل کند.

“قلب ما با مردم فرانسه است. آمریکا در این مبارزه با پیرترین متحد ما ایستاده است. “ ترامپ روز پنجشنبه در حالی که فقط چند روز به انتخابات ریاست جمهوری آمریكا نگذشته بود در فلوریدا تبلیغاتی انجام داد.

امانوئل ماکرون ، رئیس جمهور فرانسه گفت کشور این کشور است “تحت حمله” به دنبال حادثه در نیس. مردی که فریاد می زند “الله اکبر” صبح روز پنجشنبه وارد کلیسای جامع کاتولیک شد و دو نفر را سر برید ، در حالی که یکی دیگر را به شدت مجروح کرد.

اخبار مرتبط  دادخواستهای مربوط به چین صرفاً "رویاپردازی" است ، اما پکن "باز" ​​برای کاوش بی طرف Covid-19 است - وزیر امور خارجه چین - اخبار جهان RT

حمله نیس کمتر از دو هفته پس از سر بریدن ساموئل پاتی ، معلمی که در خارج از مدرسه اش در نزدیکی پاریس کشته شد ، رخ داد. طبق گزارشات ، پتی به عنوان بخشی از درس آزادی بیان ، به دانشجویان خود تصاویر کارتونی پیامبر محمد (ص) را نشان داده بود. مهاجم وی ، یک اسلامگرا تندرو و از نژاد چچنی ، بعداً در مقابل مقاومت در برابر دستگیری توسط پلیس کشته شد.

به طور جداگانه روز پنجشنبه ، پلیس در عربستان سعودی فردی را دستگیر کرد که به یک نگهبان در خارج از کنسولگری فرانسه در جده حمله کرد “ابزار تیز”
همچنین در rt.com
آنچه در مورد مهاجم مظنون به کلیسای فرانسه شناخته شده است: رسانه ها جزئیاتی را درباره مردی که احتمال می رود 3 نفر را در نیس کشته ، فاش می کننداین داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *