“خائن به کشاورزان!” معترضین علیه پیشنهاد ممنوعیت پرورش پوست در خارج از مقر حزب حاکم در ورشو (VIDEOS) تجمع کردند – RT World News

کشاورزان ناراضی در پایتخت لهستان گردهم آمده اند تا لایحه ای را که اصلاح حیوانات برای خز را ممنوع می کند ، محکوم کنند. معترضین می گویند که این امر معیشت آنها را به خطر می اندازد ، در حالی که دولت استدلال می کند آنها وقت کافی برای آماده سازی داشته اند.

صدها معترض در خارج از دفتر اصلی حزب حاکم قانون و عدالت (PiS) در ورشو تجمع کردند. آنها پرچم های لهستان را حمل می کردند و شعار می دادند “خیانت از PiS!” و انتقاد از رهبر حزب ، سنگین وزن سیاسی ، یاروسلاو کاچینسکی ، به عنوان یک “خائن کشاورزان” پس از مشاجره با پلیس ، به چند نفر اجازه داده شد تا به مقر حزب وارد شوند تا دادخواست كاچینسكی را ارائه دهند.

كاچینسكی لایحه ای با عنوان “پنج حیوانات” را پیشنهاد كرد كه در آن ممنوعیت استفاده از حیوانات در سیرك ها ، تعیین رهنمودهایی برای نگهداری حیوانات با قفس و سگ در قفس ، كشتار آیینی حیوانات محدود می شود و قدرت بیشتری به گروه های مدافع حیوانات داده می شود. با این حال ، کشاورزان از بخشی از این لایحه که تولید حیوانات برای خز ، به استثنای خرگوش را ممنوع می کند ، خشمگین شدند.

اخبار مرتبط  پکن به واشنگتن گفت: "صحبت کنید ،" در حالی که فرماندهان ارتش در مورد تورم دریای جنوب چین در میان تور آسیایی پمپئو بحث می کنند - RT World News

رئیس اتحادیه بزرگ کشاورزان ، اسلاومیر ایزدبسکی ، ممنوعیت تولید پوست را خواستار شد “سیلی به صورت” از PiS ، که به طور سنتی خود را به عنوان طرفدار کشاورز سبک می کند. مخالفان این ممنوعیت استدلال می کنند که این قانون صرفاً به دلایل ایدئولوژیک مطرح شده است و می ترسند بسیاری از مزارع ورشکسته شوند ، زیرا در بخش خز حدود 50،000 نفر استخدام می شود.

رادوسلاو فوگیل ، سخنگوی PiS در دفاع از این لایحه گفت که این یک رفتار انسانی تر با حیوانات است ، در حالی که صنعت خز “وقت زیادی برای آماده شدن برای تغییرات آینده داشته است.”

“تحمل اجتماعی نسبت به این نوع فعالیت ها در حال پایان است و تولید حیوانات برای پوست در حال حاضر در چندین کشور اروپایی ممنوع است” فوگیل به وب سایت خبری wPolityce.pl گفت.
همچنین در rt.com
اسپانیا برای جلوگیری از انتقال انسان در حالی که Covid-19 از طریق مزرعه در آراگون عبور می کند ، دستور کشتن 92700 راسو را صادر می کندفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *